• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas antradienį pareiškė, kad yra pasirengęs uždaryti sieną iš Vokietijos grąžinamiems migrantams.

Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas antradienį pareiškė, kad yra pasirengęs uždaryti sieną iš Vokietijos grąžinamiems migrantams.

REKLAMA

Atsakydamas į klausimus apie Lenkijos pasirengimą priimti iš Vokietijos grąžinamus migrantus, D. Tuskas interviu visuomeniniam televizijos kanalui „TVP Info“ sakė, kad perdavė Vokietijos kancleriui Friedrichui Merzui, jog Lenkija tokių planų neturi.

„Būsiu pasirengęs uždaryti sieną“, – teigė D. Tuskas ir nurodė, kad Lenkijos vyriausybė gali remtis Sutarties dėl Europos Sąjungos (ES) veikimo 72-uoju straipsniu, kuriuo leidžiama laikinai sustabdyti sienos kirtimą siekiant užtikrinti valstybės saugumą.

REKLAMA
REKLAMA

„Vokiečiai (...), jie tai supranta“, – sakė D. Tuskas.

Gegužės 7-ąją Vokietijos vidaus reikalų ministras Alexanderis Dobrindtas paskelbė, kad prie Vokietijos sienų bus grąžinami prieglobsčio prašantys migrantai, išskyrus vaikus, nėščias moteris ir sergančiuosius. Šis sprendimas sulaukė kritikos iš kelių kaimyninių šalių.

Federalinių rinkimų kampanijos metu F. Merzas teigė, kad migrantai bus grąžinami prie Vokietijos sienų nuo pat jo kadencijos pirmosios dienos, motyvuodamas tuo, kad Vokietija yra apsupta saugių ES šalių ir kad prieglobsčio prašymai turėtų būti nagrinėjami valstybėse, į kurias migrantai atvyksta pirmiausiai.

REKLAMA
Bolt wolt alkaida užsieniečiai, yra terpė per kuria vykdoma hibridinė ataka prieš Lietuvą. Gyvenu Vilniuje visą gyvenimą, ir matau kad Vilniaus gatvės virsta savartynu. Nemandagus bendravimas, kur rusofašistų kalba ten apgavystės, rėkimai, asocialus gyvenimas. Teisių jie turbut gyvenime neturėjo. Viename ruože pažeidžia ket tris kart, nors atrodo jau nėr kur daugiau pažeisti. Automobiliai numesti ant sankryžų, kol neša pica, Vilnius stringa kamščiuose.
Migracija turi būti numeris vienas tema politikoje. Nuo to apkraunama sveikatos systema, pavojus nacionaliniam saugumui ir tapatybei
Tuskas šaunuolis, štai, kur tikras vyras
Tuskas šaunuolis, štai, kur tikras vyras
Tie išmestieji dykaduoniai ir narkomanai šimtatūskatntine minia jau Lietuvoje ir išlaikomi iš dosnių dar Šimonytės patvirtintų kompensacijų ir glaudžiasi pas anksčiau Lietuvoje įsikūrusius neteisėtai besibastančius žydus, užsilikusius iš seniau nei 1942 metų surašymas Lietuvos teritorijoje.
tie narkomanai jau Lietuvoje
tie narkomanai jau Lietuvoje
ar suprantate? Šadžius ieško pinigų jiems išlaikyti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų