D. Rodmanas atskleidė, ką savo dėdei padarė Šiaurės Korėjos diktatorius Apie Kim Jong Uną skleidžiama daug melo, teigia buvęs krepšininkas

Buvęs JAV krepšinio žvaigždė Dennisas Rodmanas (Denisas Rodmanas) pareiškė, kad Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas (Kim Čen Unas) neįvykdė egzekucijos savo dėdei ir kad matėsi su juo per savo naujausią kelionę į tą uždarą stalinistinę valstybę.

Duodamas interviu žurnalui „DuJour“, savo tatuiruotėmis, auskarais ir ekscentrišku būdu pagarsėjęs sporto veteranas tvirtino, kad Kim Jong Ilo dėdė tebėra gyvas, nors Šiaurės Korėjos valstybinė žiniasklaida pranešė, jog Jang Song Thaekui (Čan Son Tekui) pernai gruodį buvo įvykdyta egzekucija dėl „antivalstybinės veiklos“.

„Čia apie Šiaurės Korėją galima pasakyti bet ką – ir žmonės tuo patikės, – aiškino D.Rodmanas. – Kai paskutinį kartą ten lankiausi, buvo tvirtinama, kad nužudyta (Kim Jong Ilo) mergina, kad nužudytas jo dėdė – esą jį sušėrė šunims... (Tačiau) jie stovėjo šalia manęs.“

Interviu imantis žurnalistas paprašė jo tai paaiškinti, atkreipęs dėmesį, jog Šiaurės Korėjos režimas aiškiai pranešė, jog lyderio dėdei buvo įvykdyta mirties bausmė. Tačiau D.Rodmanas pakartojo savo teiginį.

REKLAMA

„Jis stovėjo ten“, – tvirtino buvęs krepšininkas.

D.Rodmanas buvo kaltinamas, jog leidžiasi kvailinamas Pchenjano režimo ir pataikauja Šiaurės Korėjos lyderiui. Jis sudainavo Kim Jong Unui „Ilgiausių metų“ per parodomąsias krepšinio rungtynes ir neigė įrodymus apie didžiulius žmogaus teisių pažeidimus bei represijas toje šalyje.

Pasak D.Rodmano, Kim Jong Unas nori surengti derybas su JAV prezidentu Baracku Obama (Baraku Obama) ir yra jam sakęs, kad Šiaurės Korėja pasigamino branduolinių ginklų, nes yra maža šalis, kuri turi būti pajėgi apsiginti.

„Jis tikrai, tikrai nori pasikalbėti su Obama. Jis net negalėjo nusakyti, kaip tai svarbu, – pažymėjo D.Rodmanas. – Jis sakė, kad nieko nenori bombarduoti. Jis sakė: „Nenoriu žudyti amerikiečių.“ Jis myli amerikiečius.“

Kim Jong Uno dėdė, laikomas jaunojo lyderio mentoriumi, buvo suimtas, paskubomis nuteistas dėl valstybės išdavystės ir sulaukė egzekucijos gruodžio 12 dieną, nurodė valstybinė žiniasklaida.

Šiaurės Korėja atrodo besiruošianti ketvirtajam branduolinio užtaiso bandymui, ignoruodama Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos rezoliucijas, sakė ginklų ekspertai ir JAV pareigūnai.

D.Rodmanas pasakojo apie vakarienę su Kim Jong Unu jo didžiulėje jachtoje ir sakė, kad Šiaurės Korėjos lyderis, buvo sužavėtas, kai išgirdo pasiūlymą surengti parodomąsias krepšinio rungtynes jo garbei.

Pasak jo, Kim Jong Unas „pašoko, pradėjo ploti ir visiems sakė: „Viešpatie! Jis surengs krepšinio rungtynes dėl manęs!“

Buvęs krepšinio puolėjas tvirtino, kad Kim Jong Uno žmona rengiasi madingiau negu visos kitos Korėjos moterys.

Jai „patinka „Gucci“, „Versace“. Ji rengiasi išties šauniai“, – teigė D.Rodmanas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
r
realistas
2014-05-07 10:19:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas yra Tiesa?
Atsakyti
0

p
pf
2014-05-07 16:53:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakymas slypi anapus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų