Ketvirtadienio vakarą reguliarųjį sezoną užbaiginėjo ir Kauno „Žalgirio“ (18/15) likimą sprendė dvi Eurolygos ekipos. Belgrade į kovą stojo šansų prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas nebeturinti Belgrado „Crvena zvezda“ (17/17) ir dėl išlikimo su kauniečiais kovojanti Stambulo „Fenerbahče“ (19/15).

Po įnirtingos kovos rezultatu 91:89 (15:21; 26:18; 16:18; 22:22; 12:10)  „Fenerbahče“ neatlaikė Belgrado iššūkio ir paliko Kazio Maksvyčio auklėtinių viltį prasibrauti į atkrintamąsias gyva.

Ši serbų pergalė reiškia, kad kauniečiai yra patys savo likimo kalviai. Pergalės atveju prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą žalgiriečiai užsitikrintų vietą atkrintamosiose varžybose.

Rungtynėse sėkmingiau startavo svečiai, nes „Crvena zvezda“ krepšininkams niekaip nepavyko sustabdyti varžovų taiklių tolimų metimų. Visą ketvirtį pirmavę Stambulo krepšininkai ketvirtį užbaigė primaudami 6 taškais (21:15).

Tačiau prasidėjus antrajam ketvirčiui savo ginklus ištraukė ir „Crvena zvezda“ krepšininkai, kurie tolimais metimais greitai išlygino rezultatą. Panašu, kad svečių neišgąsdino nei svetima arena, nei šeimininkų koziriai, nes greitai jie vėl suorganizavo spurtą ir vėl atitrūko nuo varžovų (35:27). Tačiau tokio spurto šeimininkai irgi neišsigando ir atsakė tuo pačiu. Į ilgąją pertrauką Belgrado ekipa išėjo pirmaudama (41:39).

Trečiajame vyko tikras nervų karas, jo metu priekyje buvo Belgrado krepšininkai, tačiau svečiai neleido jiems per daug atitolti. Kėlinio pabaigoje „Fenerbahče“ pavyko išsiveržti į priekį, tačiau galiausiai komandų rezultatai išsilygino (57:57).

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova, o besibaigiant ketvirčiui į priekį išsiveržė šeimininkai. Visgi, tiksint paskutinei minutei „Fenerbahče“ sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsime „Crvena Zvezda“ išsiveržė į priekį – 85:82. Likus pusantros minutės F. Campazzo pataikė tritaškį (90:84) ir „Fenerbahče“ dar rado savo atsakymų, kai sugebėjo priartėti iki vieno taško – 89:90. Likus 8 sekundėms tas pats F. Campazzo įmetė vieną baudą iš dviejų (91:89), o Nicko Calatheso tritaškis, galėjęs išplėšti pergalę, tikslo nepasiekė.

„Crvena Zvezda“: Facundo Campazzo 24 (3/10 tritaškiai), Ognjenas Dobričius 22 (3/5 tritaškiai), Luca Vildoza 17 (5 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 27 (11/21 dvitaškiai, 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Nigelas Hayesas-Davisas 19 (4/6 tritaškiai, 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Tyleris Dorsey 12, Marko Guduričius (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Nickas Calathesas (3/8 tritaškiai, 12 rez. perd.) po 11.