Net ir įspūdingi trigubą dublį atlikęs Nikola Jokičius neišgelbėjo Denverio „Nuggets“ (46-21) komandos nuo nesėkmės NBA lygoje. Kolorado valstijos ekipa svečiuose 120:128 (38:26, 29:42, 26:30, 27:30) krito prieš San Antonijaus „Spurs“ (17-49) krepšininkus, kurie pasiekė pirmąją pergalę per pastaruosius tris mačus.

Savo ruožtu Denverio klubui tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

Komandos negelbėjo ir fantastiškai žaidęs N.Jokičius. Serbas per 39 minutes surinko 37 taškus, atkovojo 11 atšokusių, perėmė 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 26-asis aukštaūgio trigubas dublis šį sezoną. „Nuggets“ krepšininkai, kaip pridera konferencijos lyderiui, užtikrintai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje visiškai dominavo bei susikrovė 14 taškų persvarą (24:10).

Vis dėlto, antrajame kėlinyje svečių gynyba visiškai sutriko ir aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Šie sparčiai mažino atsilikimą, o galiausiai prieš didžiąją pertrauką persvėrė rezultatą (65:67).

Antroje susitikimo dalyje žaidimą ir toliau daugiau kontroliavo San Antonijaus ekipa. Ketvirto kėlinio pradžioje ši buvo atsiplėšusi jau dviženkliu skirtumu (95:106). Svečiai su tuo nenorėjo sutikti ir buvo priartėję iki 2 taškų (116:118), bet perlaužti rungtynių nepavyko.

Vėliau Greggo Popovičiaus auklėtiniai spurtavo 10-0 ir padėjo tašką susitikime (116:128). Po tokio smūgio Denverio komanda į kovą daugiau nebegrįžo ir patyrė pralaimėjimą – 120:128. Nugalėtojų gretose net septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias su 23 buvo Keldonas Johnsonas.

Verta paminėti, kad rungtynių neužbaigė Michaelas Porteris Jr. ir Zachas Collinsas.

Tarp jų įsiplieskė konfliktas po to, kai Denverio ekipos puolėjas bandė įkrauti į krepšį per Z. Collinsą.

Abu krepšininkai po epizodo apsižodžiavo, kilo susistumdymas ir abu buvo išvaryti iš aikštės trečiajame kėlinyje.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (10/18 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.), Jamalas Murray 24 (7 rez. perd.), Aaronas Gordonas 14, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 13 (4 per. kam.), Bruce‘as Brownas 8.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 23 (5/12 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dougas McDermottas 20 (4/4 trit.), Jeremy Sochanas 19 (8 atk. kam.), Devinas Vassellas ir Tre Jonesas (8 rez. perd.) po 14, Sando Mamukelashvili 11, Zachas Collinsas 10 (9 atk. kam.).