Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Monako „AS Monaco“ (18-10) komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.

Pastaroji svečiuose po sunkios kovos 102:93 (23:28, 29:19, 22:26, 28:20) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (15-13) krepšininkus su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Monako klubui tai buvo trečioji pergalės iš eilės ir ketvirtoji per pastaruosius penkis mačus turnyre. Tuo tarpu baskų pergalių serija nutrūko ties dviemis pergalėmis.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 14 minučių, pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

T.Sedekerskis rungtyniavo 7 minutes, per kurias taškų nepelnė ir net nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, pats taisykles pažeidė 3 kartus ir surinko 0 naudingumo balų.

R.Giedraitis per 31 minutę įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Verta paminėti, kad nė viena ekipa rungtynėse nebuvo įgijusi dviženklės persvaros. Ketvirtajame kėlinyje svečiai surengė spurtą 9-0 ir persvėrė rezultatą (96:91).

Likus žaisti 48 sekundes, Dariusas Thompsonas dvitaškiu mažino deficitą (96:93), tačiau vėliau po du taškus pridėjo Jordanas Loydas, Elie Okobo, baudų metimus realizavo Chima Moneke ir Monako komanda įtvirtino pergalę – 102:93.

Baskų neišgelbėjo net 72 proc. taiklumu mesti dvitaškiai. Tikslą pasiekė 18 metimų iš 25 bandymų.

„AS Monaco“: Jordanas Loydas 19 (4/6 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud.), Elie Okobo 18 (5 kld.), Alpha Diallo 17, Donta Hallas 15, Chima Moneke 14 (13 atk. kam., 26 n. b.), Donatas Motiejūnas 8.

„Baskonia“: Markusas Howardas (4/9 trit.) ir Dariusas Thompsonas (3/4 trit., 12 rez. perd., 6 kld., 28 n. b.) po 20, Vanja Marinkovičius 14 (4/5 trit.), Maikas Kotsaras 11, Rokas Giedraitis 9 (7 atk. kam.).