Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi dvejus metus lauktas prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, kuris labai greitai baigėsi amerikietei Serenai Williams (WTA-8).

Legendinė JAV tenisininkė pirmajame rate susitiko su baltaruse Aliaksandra Sasnovič (WTA-100). Sužaidus 33 minutes rezultatas buvo lygus 3:3, o tuomet S.Williams patyrė traumą ir su ašaromis akyse paliko kortą.

S.Williams mačo pradžia nežadėjo nieko blogo. Ji ketvirtajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją ir atitrūko 3:1, bet jau penktajame geime A.Sasnovič atsakė varžovei tuo pačiu.

Po šio geimo S.Williams jau stipriai šlubčiojo ir paprašė mediko pagalbos. Po pertraukėlės amerikietė grįžo į kortą, pralaimėjo geimą ir suprato, kad nepajėgs tęsti mačo. Spėjama, kad S.Williams susižeidė čiurną.