NBA žaidėjų vedama Kanados rinktinė pergalingai pradėjo Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyrą. Nicko Nurse’o auklėtiniai Viktorijoje 97:91 (19:23, 27:27, 28:21, 23:20) įveikė Graikijos krepšininkus.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Andrew Wigginsas, 22 surinko RJ Barrettas, 18 - Nickeilas Alexanderis-Walkeris.

Pralaimėjusiems Kostas Mitoglou pelnė 14 taškų.

A grupėje dar žaidžia Kinijos rinktinė.

Po trijų kėlinių Kanados rinktinė pirmavo trijų taškų persvara. Kanadiečiai tada pelnė devynis taškus be atsako ir pabėgo į priekį 83 - 71.

Graikija dar buvo priartėjusi iki keturių taškų, bet šeimininkai paskutinę dvikovos minutę atsilaikė.

Graikija: Kostas Mitoglou 14, Kostas Sloukas ir Nickas Calathesas po 12, Georgios Papagiannis 11, Leonidas Kaselakis 10.

Kanada: Andrew Wigginsas 23, RJ Barrettas 22, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18, Dwightas Powellas 12, Trey Lylesas 8.