Kauno „Vyčio“ futbolininkai šeštadienį užsitikrino vietą tarp 16 stipriausių Senojo žemyno salės futbolo komandų. UEFA futsal Čempionų lygos šešioliktfinalyje „Vytis“ išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo Vokietijos čempionę – „Hohenstein-Ernstthal“ komandą. „Vytis“ savo varžovus aštuntfinalyje sužinos sausio 21 d. vyksiančioje burtų traukimo ceremonijoje.

Apylygiame pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, o po pertraukos iniciatyvą perėmė svečiai. 29-ą minutę Artūras Juchno įžaidė kamuolį nuo kampinio žymos ir surado Justiną Zagurską, išvedusį „Vytį“ į priekį.

Laikas bėgo, o vokiečiams nesisekė pralaužti lietuvių gynybos. Paskutinėmis minutėmis šeimininkai pakeitė vartininką papildomu aikštės žaidėju, bet puolime padarė klaidą, o kamuolį perėmę lietuviai žaibiškai priėmė puikų sprendimą – Lukas Sendžikas likus mažiau nei 3 min. iš kitos aikštės pusės pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Vėliau vokiečiai dar buvo pataikę į vartų konstrukciją, bet įvarčių taip ir nepelnė.

Preliminariame etape Lietuvos čempionai Jonavos sporto arenoje rezultatu 3:1 įveikė Švedijos čempioną Stokholmo „Hammarby“ klubą, o Vokietijos čempionai namuose net 6:2 sutriuškino „Piyalepasa“ ekipą iš Turkijos.