„Vytį“ į LKL atvedęs treneris viliojamas Lietuvos ir užsienio klubų

Vietą aukščiausiame divizione iškovojęs „Vytis“ atsidūrė aklavietėje – Šakių sporto centro salė neatitinka Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reikalavimų, o Kauno rajonas klubo po savo sparnu nepriglaudė. Šie nesklandumai stabdo komandos komplektaciją. Kitos ekipos vilioja „Vyčio“ vyriausiąjį trenerį Aurimą Jasilionį.

Prioritetas – LKL

Stratego teigimu, jam dabartinė komanda pateikusi pasiūlymą, bet norinčių specialistą matyti prie savo ekipos vairo yra daugiau.

Trenerį kviečiasi ir užsienio, ir Lietuvos klubai. A. Jasilionis prasitarė, kad pastarieji žaidžia LKL.

Iš lygos licencijavimo procese dalyvaujančių klubų stratego oficialiai neturi Panevėžio „Lietkabelis“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Dzūkija“, Prienų-Birštono „Vytautas“ ir „Jonava“.

„Detalių atskleisti negaliu. Vyksta kalbos, derybos, – tv3.lt sakė A. Jasilionis. – Ne kiekvienas 35-erių jaunuolis gali gauti vyriausiojo LKL komandos trenerio darbą. Tai – mano prioritetas, bet neatmetu ir kitų pasiūlymų, nes jie viliojantys. Viskas greitu laiku turėtų išsispręsti, nes naujam klubui reikia kuo anksčiau pradėti darbus. Jei su „Vyčiu“ suderinsime visas detales, o tai yra įmanoma, manau, viskas bus gerai.“

REKLAMA

„Vytis“ praėjusiame sezone žaidė Šakiuose. Šio miesto sporto centro salė neatitinka LKL reikalavimų – joje nėra 1,2 tūkstančio sėdimų vietų.

Klubas tikėjosi persikelti į Garliavą, bet Kauno rajono savivaldybė leidimo ten rungtyniauti nesuteikė.

Su „Vyčiu“ derino vizijas

A. Jasilionis kalbėti apie „Vyčio“ biudžeto permainas atsisakė.

„Reiktų klausti klubo vadovų. Tokiais dalykais neužsiimu – mano darbas treniruoti, o ne rinkti pinigus“, – atkirto strategas.

Jis mano, kad „Vyčiui“, norinčiam sėkmingai žaisti LKL, reikėtų stiprintis. Komandai laimėti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) prabėgusiame sezone nepavyko. Ekipa liko trečia.

„Su „Vyčiu“ kalbėjomės apie vieną kitą žaidėją. Derinome, kiek klubo vadovų vizija sutampa su manąja. Žinoma, yra tokių krepšininkų, kuriuos norėčiau ir toliau matyti komandoje“, – kalbėjo A. Jasilionis.

Sutarties su ekipa kol kas neturi nė vienas žaidėjas.

A. Jasilionis trumpai treniravęs LKL komandą – 2015–2016 metų sezone dirbo laikinuoju Vilniaus „Ryto“ strategu.

Verti vietos LKL

„Vytis“ laimėjo NKL reguliarųjį, šventęs 36 pergales iš 39 galimų. A. Jasilionio auklėtinius pusfinalyje netikėtai sustabdė Kauno „Žalgiris-2“.

„Po sezono praėjo daugiau kaip du mėnesiai. Per tą laiką peržiūrėjau ne vienas rungtynes. Dabar galima daryti kažkokias išvadas. Sezoną vertinčiau gerai. Kuri dar antra Europos lyga turi finalo ketvertą? Jame gali nutikti tokie dalykai, kurie ir įvyko. Varžovai tą dieną buvo stipresni“, – prisiminė A. Jasilionis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų