Vėją gaudęs ir su pulsu kovojęs Karolis Girulis: „Gal tikėjimas padaryti kiek daugiau pakišo koją“

Tokijo olimpinėse žaidynėse pasirodymą baigęs lietuvis šaulys Karolis Girulis džiaugėsi patirtimi ir nors šiek tiek krimtosi dėl rezultato, bet pripažino – kovojo iki galo.

Mūsiškis pirmadienį ryte dalyvavo 50 m kulkinio šautuvo iš trijų pozicijų atrankoje. Geriausiai K. Giruliui sekėsi šaudant gulint – iš 400 taškų jis prarado tik 7.

Vis tik klūpant ir stovint rezultatai nebuvo tokie sėkmingi ir lietuvis bendroje įskaitoje liko 25-as. Varžybose iš viso varžėsi 39 sportininkai, o į finalą pateko tik 8 jų.

„Rezultato tikėtasi buvo šiek tiek didesnio. Buvo klaidų, buvo daug žaidimo su vėju – daug kartų nepavyko jo pagauti. Manau, kad ne iki galo šiandien įvyko žaidimas. Daug emocijų dabar. Pradžia buvo pakankamai sudėtinga klūpint – buvo sunku atsisėsti, vis jaučiau pulsą ir nesupratau iš kur jis.

Kovojau iki paskutinės minutės. Išnaudojau ir laiką, pralaukdavau, kai matėsi, kad yra vėjas. Manau, kad padariau viską, o gailėtis dėl to, kas įvyko, neverta“, – po paskutinių šūvių sakė jis.

Šauliui kol kas nepavyko rasti paaiškinimo, kodėl vis jautė pulsą: „Galbūt dėl emocijų – tu jaudiniesi. Savyje yra nerimas kažkoks, gal noras – pas visus tai yra“.

K. Giruliui tai buvo debiutinės olimpinės žaidynės. Kiek anksčiau jis varžėsi ir 10 m atstumo varžybose, kuriose buvo 28-as.

„Didžiulė patirtis, didžiulis įrašas gyvenime ir karjeroje. Nesu nusivylęs, kad neiškovojau aukštesnių vietų – rezultatai nėra prasti. Panašių vietų ir tikėjomės, treniruotėse rodėme progresą ir gal tas tikėjimas padaryti kiek daugiau pakišo koją. Jaudulys viduje gimsta, auga, susidėlioja pasąmonė, mintys. Sunku – dar daug apgalvoti reikia, kas atsitiko ir ką galima pakeisti, kad būtų geriau“, – pokalbį baigė K. Girulis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų