Sekmadienį Belgijoje baigėsi šeštasis šio sezono pasaulio motokroso čempionato etapas, kurio elitinėje – „MXGP“ klasėje – lenktyniavo lietuvis Arminas Jasikonis su „Husqvarna“ motociklu.

Pirmose dienos lenktynėse A.Jasikonis kovojo dėl vietos 10-uke, tačiau krito ir finišavo 19-as, atsilikęs beveik ratu. Nugalėjo olandas Jeffrey Herlingsas („KTM“), aplenkęs prancūzą Romainą Febvre („Kawasaki“) ir italą Antonio Cairoli („KTM“).

Antrose lenktynėse lietuvis pasirodė labai sėkmingai ir finišavo 6-as. Tai – geriausias jo rezultatas po sunkios traumos praėjusiais metais. A.Jasikonis mažiau nei 35 sek. pralaimėjo R.Febvre. Antra vieta džiaugėsi latvis Paulis Jonasas („Gas Gas“), trečias buvo ispanas Jorge Prado („KTM“).

A.Jasikonis su 48 taškais bendroje pasaulio čempionato įskaitoje pakilo į 18-ą vietą. Pirmauja 226 taškus turintis slovėnas Timas Gajseris („Honda“), bet jo persvara prieš R.Febvre (221), A.Cairoli (217) ir J.Prado (212) labai trapi.

Septintojo sezono etapo lenktynės rugpjūčio 8 d. vyks Latvijoje.