Valdas Dambrauskas gali sugrįžti dirbti į Kroatiją

Bulgarijos čempionai Razgrado „Ludogorec“ gan netikėtai pranešė, kad nusprendė nutraukti sutartį su lietuviu Valdu Dambrausku.

Visgi, „Ludogorec“ kol kas dar to nepadarė ir derybos su V.Dambrausku bei jo asistentu Mariumi Skinderiu dėl sutarties nutraukimo vis dar vyksta.

Šias derybas paspartinti gali kitas lietuvis Mindaugas Nikoličius. Kroatijos dienraštis novilist.hr skelbia, kad Splito „Hajduk“ klubo sporto direktorius norėtų vėl jėgas suvienyti su V.Dambrausku

M.Nikoličius su V.Dambrausku sėkmingai dirbo ne tik Vilniaus „Žalgirio“ gretose, bet ir Kroatijoje, „Gorica“ klube. Po itin sėkmingo periodo „Gorica“ klube, V.Dambrauskas sulaukė būtent „Ludogorec“ kvietimo, o M.Nikoličių priviliojo Kroatijos gigantas „Hajduk“.

Pastarasis vis dar dirba Splito sporto direktoriumi, o vietos žiniasklaida skelbia, kad M.Nikoličius gali atlikti permainas trenerių štabe.

Šiuo metu „Hajduk“ treniruoja švedas Jensas Gustafssonas, bet Splito komanda kol kas rikiuojasi tik ketvirtoje vietoje, o taip pat nepateko į UEFA Konferencijų lygą, kuomet nusileido Kazachstano „Tobol“ klubui.

Kroatijos spauda jau skelbia, kad švedo dienos klube suskaičiuotos, o kandidatu jį pakeisti yra būtent V.Dambrauskas. Ryšys su M.Nikoličiumi ir Kroatijos futbolo išmanymas gali tapti svarbiais faktoriais apsisprendžiant V.Dambrauskui dėl galimo grįžimo į Kroatiją.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų