Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos I grupės rungtynėse net 5:0 sutriuškino Andoros futbolininkus, o po keitimo pasirodęs Andoros rinktinės veteranas Ildefonsas Lima pats privalėjo būti pakeistas.

I.Lima į aikštę buvo mestas 31-ą minutę ir sužaidė kiek daugiau nei pusvalandį. Antrajame kėlinyje 41-erių veteranas bandė pagauti Anglijos rinktinės žvaigždę Jadonas Sancho. Visgi, J.Sancho buvo per greitas, o I.Lima bandė viršyti savo galimybių ribas, pasitempė pakinklinę sausgyslę ir turėjo būti pakeistas.

Po rungtynių veteranas neprarado geros nuotaikos ir „twitter“ tinkle pajuokavo, kad kitą kartą J.Sancho derėtų sumažinti tempą. I.Lima yra tikra Andoros futbolo legenda.

Rinktinėje jis debiutavo dar 1997 m. ir per 132 rungtynes yra įmušęs 11 įvarčių. Beje, 2009 m. jis mušė įvartį ir į Lietuvos rinktinės vartus.