Belgijos futbolo žvaigždė neiškentė: „UEFA rūpi tik pinigai“

Belgijos futbolo rinktinė liko ketvirta vykusiame finaliniame UEFA Tautų lygos turnyre, kai sekmadienio vakarą 0:2 nusileido italams. Tačiau po šio mačo belgų vartininkas Thibaut Courtois pyko ne dėl pralaimėto susitikimo, tačiau išsakė kritiką UEFA vadovams.

Belgas buvo labai nepatenkintas, kad kova dėl trečiosios vietos apskritai rengiama bei pavadino mačą visiškai nereikalingu.

„Turime kalbėti nuoširdžiai, tai tik žaidimas dėl pinigų, – rungtynes dėl trečiosios vietos apibūdino futbolininkas. – Žaidžiame tik tam, kad papildomai užsidirbtų UEFA. UEFA tai yra papildomos rungtynės, rodomos per televiziją, ir papildomi pinigai. Visi norime rungtyniauti, bet pažiūrėkite, kaip prieš šias rungtynes pasikeitė abi komandos. Jeigu tai būtų buvęs finalas, būtų žaidę visai kiti futbolininkai. Tai tik parodo, kad žaidžiame per daug rungtynių“.

„Jie sukūrė naują turnyrą (UEFA Konferencijų lygą, – aut. past.) ir nori dar vis daugiau. Jie pyksta dėl komandų noro kurti Superlygą, bet nesirūpina žaidėjais ir rūpinasi tik savo kišenėmis. Labai bloga sitaucija, kai neklausiame žaidėjų nuomonės“, – tikino jis.

T. Courtois kartu piktinosi ir diskusijomis, kuriose aptarinėjama galimybė pasaulio čempionatą rengti kas du metus.

„Nesame robotai. Jei Europos ir pasaulio čempionatai vyks kasmet, kada mes pailsėsime? Niekada. Kitąmet turėsime pasaulio čempionatą rudenį, o tai reiškia, kad sezonas ir vėl užsitęs, truks net iki birželio pabaigos. Didėja galimybė patirti traumas, o tada vėl seks kiti mačai. Reikia apie tai kalbėti, nes kitaip niekas nepasikeis“, – pykčio neslėpė vartininkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų