Valančiūnas buvo blankus, o „pelikanai“ neturėjo vilčių Memfyje

Geriausi epizodai, fotogalerija

Triuškinantį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-8) komanda, kurios marškinėlius vilki Jonas Valančiūnas. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 111:132 (25:44, 23:24, 29:38, 34:26) neturėjo vilčių prieš Memfio „Grizzlies“ (11-8) krepšininkus.

„Pelikanai“ buvo laimėję pastaruosius du mačus lygoje, tačiau pratęsti pergalių serijos nepavyko. Savo ruožtu Memfio klubas nutraukė dviejų nesėkmių atkarpą. J.Valančiūnas rungtyniavo 17 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet padarė 4 klaidas ir 5 sykius pažeidė taisykles. Aikštės šeimininkai diktavo sąlygas jau nuo pirmųjų minučių ir greitai šovė į priekį dviženkliu skirtumu (7:20).

Pastarieji dar iki antrojo ketvirčio susikrovė 21 taško pranašumą (17:38). Dominavimas tęsėsi ir toliau. Po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje, Memfio krepšininkai įgijo didžiausią persvarą rungtynėse, kai ši tapo 36 taškų (62:98). Svečiai iš Naujojo Orleano nė karto šiose rungtynėse nebuvo įsiveržę į priekį ir po tokio smūgio nesugebėjo atsitiesti – 111:132.

„Pelicans“: Trey Muprhy 21 (6/8 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud.), Zionas Williamsonas 14, Herbertas Jonesas 13, Naji Marshallas ir Dysonas Danielsas (6 rez. perd.) po 9.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25 (4/6 dvit., 4/9 trit., 5/5 baud.), Ja Morantas 23 (11 rez. perd.), Jarenas Jacksonas Jr. 20 (3 blk.), Stevenas Adamsas 15 (11 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 12 (10 atk. kam.), Davidas Ruddy 11.