Pergalę dešimtajame Eurolygos ture į savo sąskaitą įsirašė Monako „AS Monaco“ (7-3) klubas, kurio marškinėlius vilki Donatas Motiejūnas. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 80:79 (17:14, 17:19, 19:17, 27:29) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (3-7) krepšininkus.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas bei surinko 7 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmojo ketvirčio pradžioje džiaugėsi dviženkliuu pranašumu (15:4).

Vokietijos klubui antrajame kėlinyje ne tik pavyko panaikinti deficitą, tačiau ir persverti rezultatą (22:26). Vėliau kovą vyko atkakliai ir taškas į tašką.

Monako krepšininkai apsukas vėl didino ketvirtajame kėlinyje, kada surengė spurtą 10-2 ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą (67:57).

Likus žaisti 38 sekundes, dar atrodė, kad aikštės šeimininkai lengvai pasieks pergalę, bet vokiečiai kilo į šturmą. Tritaškį smeigė Nielsas Giffey. Netrukus tris baudų metimus realizavo Andresas Obstas ir atstumas sumenko vos iki 3 taškų (79:76).

Likus 22 sekundėms, Jordanas Loydas pataikė tik vieną baudos metimą ir kiek padidino Monako ekipos persvarą (80:76). Kitoje atakoje N.Giffey tolimas metimas skriejo pro šalį, bet jį svečiai dar pakartojo, kai puolime atkovojo kamuolį ir tritaškiu atsakė A.Obstas (80:79).

Paskutinę sekundę J.Loydas dar metė dvitaškį ir tikėjosi padidinti skirtumą, bet metimas tikslo nepasiekė. Vis dėlto, to pakako pergalei išsaugoti – 80:79.

„AS Monaco“: Elie Okobo 16 (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), Alpha Diallo ir Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) po 13, Donta Hallas 10, Jordanas Loydas ir Jaronas Blossomgame‘as (7 atk. kam.) po 8.

„Bayern“: Andresas Obstas 18 (0/1 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), Augustine‘as Rubitas 14, Cassiusas Winstonas 12, Ognjenas Jaramazas 10, Nielsas Giffey ir Othello Hunteris po 6.