Pergalių seriją Eurolygoje tęsia Stambulo „Anadolu Efes“ (5-5) krepšininkai.Titulą ginantys Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 85:80 (19:18, 21:16, 23:19, 22:27) pranoko Bolonijos „Virtus“ (4-6) komandą.

Eurolygos čempionai pasiekė jau trečiąją pergalę iš eilės, o italams tai buvo antroji nesėkmė paeiliui turnyre.

Atstumas tarp ekipų ryškėti ėmė trečiajame kėlinyje, kai svečiai surengė spurtą 15-2 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (63:47).

Vis dėlto, aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir lemiamo ketvirčio metu sugebėjo praktiškai panaikinti deficitą ir priartėjo iki minimumo (77:76).

Tuomet tritaškį smeigė Willas Clyburnas (80:76). Netrukus po rezultatyvaus italų išpuolių baudų metimais atsakė tas pats W.Clyburnas ir Rodrigue‘as Beauboisas (83:78).

Iffe Lundbergas likus 7 sekundėms taip pat pataikė baudų metimus (83:80). Svečiai suklydo, o šansą turėjęs Isaia Cordinieras prametė tolimą metimą. Galiausiai, Elijah Bryantas tašką padėjo dviemis baudų metimais – 85:80.

Beje, ketvirtojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas emocijų nesuvaldęs „Virtus“ gynėjas Milošas Teodisičius.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 21 (5/9 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Rodrigue‘as Beauboisas 19 (8/8 baud., 8 atk. kam., 30 n. b.), Vasilije Micičius 12 (5 rez. perd., 7 kld.), Amathas M‘Baye 11, Tiboras Pleissas 9.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 22 (8/9 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), Jordanas Mickey (7 atk. kam.) ir Semi Ojeleye po 15, Danielis Hackettas ir Milošas Teodosičius (0/6 trit.) po 6.