Triuškinančią pergalę dešimtajame Eurolygos ture iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (4-6) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis. Graikijos klubas namuose 77:58 (15:11, 24:13, 27:13, 11:21) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (3-7) komanda, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui turnyre.

Savo ruožtu Atėnų ekipa pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

M.Grigonis dėl nugaros traumos nežaidė, o A.Gudaitis per 12 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

Atstumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklį pranašumą (29:18), o dar prieš didžiąją pertrauką skirtumas padidėjo iki 15 taškų (35:20).

Trečiajame kėlinyje Atėnų krepšininkai dar kartą smogė oponentams. Šį kartą atkarpa net 13-0 leido atsiplėšti 26 taškų skirtumu (52:26).

Didžiausia aikštės šeimininkų persvara buvo fiksuota prieš pat lemiamą kėlinį, kai ekipas skyrė 29 taškai (64:35).

Nors ketvirtajame kėlinyje prancūzai ir sumažino deficitą, tačiau nuo triuškinančio pralaimėjimo Graikijoje neišsigelbėjo – 77:58.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 25 (6/9 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud., 26 n. b.), Mateuszas Ponitka 10 (7 rez. perd.), Georgios Papagiannis 9, Derrickas Williamsas 8, Parisas Lee 7 (1/6 trit.).

ASVEL: Yvesas Ponsas 11 (4/6 dvit., 1/4 trit.), Alexas Tyusas 10 (9 atk. kam.), Youssoupha Fallas 9 (7 atk. kam.), Jonah Mathewsas ir Nando De Colo po 7.