„Mūsų lyderės – „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ jau nėra tokios stiprios, kokios buvo anksčiau. Dėl to tos likusios komandos beveik prilygo joms. Ir dėl to toks išsidėstymas. To įrodymas – Lietuvos krepšinio federacijos taurė.

Ją iškovojo Prienų ekipa. Ar kas galėjo patikėti, kad taip bus? Prieniškiai nugalėjo ir „Žalgirį", ir „Lietuvos rytą“. Tas pats vyko ir LKL. Nieko čia ypatingo nenutiko“, - paprašytas įvertinti pasibaigusį sezoną, atsakė ilgametis treneris Vladas Garastas.

Daugelis krepšinio specialistų teigė, kad šiame sezone „Lietuvos rytas“ stipresnis už „Žalgirį“. Kaip prieš pusfinalio seriją galvojote jūs?

Toks įspūdis susidarė jau sezono pradžioje, kai „Žalgiris“ Vilniuje pralaimėjo rekordiniu taškų skirtumu. Vilniečiai pradžioje atrodė geriau. Bet vėliau „Lietuvos ryto“ krepšininkai išseko. Jie turėjo daug rungtynių, daug kelionių, nuotoliai dideli. Tai juos ir išsekino. O „Žalgiris“, pavyzdžiui, VTB lygos turnyre nedalyvavo. Tai viena iš priežasčių. Nukenčia treniruočių procesas, be to reikia krepšininkams ir „atsistatyti“. Aišku, negalima sumenkinti to, ką padarė „Žalgiris“. Kauniečiai svarbiausias rungtynes laimėjo varžovų aikštėje. „Lietuvos rytas“ turėjo savo aikštės pranašumą, bet to nesugebėjo išnaudoti.

REKLAMA

Klaipėdos „Neptūnas“ taip pat žaidė ir „Vieningoje lygoje“, ir Europos taurės turnyre...

Tiesa. Šis pavyzdys atvirkštinis. Klaipėdiečiams dalyvavimas „Vieningoje lygoje“ pridėjo meistriškumo. Jie kovėsi su stipriomis komandomis ir užsigrūdino. Nors „Neptūnas“ taip pat žaidė nelygiai. Šiauliuose pralaimėjo dideliu skirtumu, namie laimėjo vienu tašku. Aišku, klaipėdiečių pasirodymas labai geras, to negali paneigti, bet juos lydėjo ir sportinė laimė. Čempionatas tokiais netikėtumais ir buvo įdomus.

Kurios komandos jus labiausiai nustebino tiek teigiama ,tiek neigiama prasme?

Pirmiausia „Šiauliai“. Jie gerokai sustiprino sudėtį ir turnyro pabaigoje stebino geru žaidimu. Na, ir aišku „Neptūno“ pažanga. Pernai klaipėdiečiai buvo treti, šiemet antri. Puikus rezultatas. O nuvylė „Atleto“ pasirodymas. Ši ekipa praėjusiais metais tikrai gerai rungtyniavo, bet šiemet nepadarė jokios pažangos, – sakė V. Garastas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų