110 tūkst. litų premiją pažadėjo oficialia 2011 metų Europos krepšinio čempionato rėmėja tapusi bendrovė  „Švyturys-Utenos alus“. Prie to prisidėjo ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas.

Ketvirtadienį Nacionaliniame Dramos teatre vykusioje spaudos konferencijoje jis burtų keliu ištraukė vieną iš trijų kamuoliukų, kuriame buvo užrašytas premijos dydis. Trijuose kamuoliukuose buvo trys skirtingos sumos – 90 tūkst., 110 tūkst. ir 130 tūkst. litų.

Rinkdamasis kamuoliuką V. Garastas kiek užtruko, galiausiai nusprendė traukti ne dešine, o kaire ranka. „Vienas milijonas dešimt tūkstančių“, – juokais padidino sumą LKF prezidentas, demonstruodamas ištrauktą lapelį.

V. Garastas (Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus nuotr.)V. Garastas (Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus nuotr.)

Tikisi auksinio rudens

„Švyturys-Utenos alus“, tapęs pirmuoju mūsų šalies oficialiu Europos krepšinio čempionato rėmėju, iš FIBA gavo teisę naudoti čempionato logotipą, žymėdamas savo produkciją.

„Tai vienas seniausių mūsų rėmėjų. Bendradarbiaujame jau 11 metų ir jis visuomet išliko ištikimas, – kalbėjo V. Garastas. – Valstybė neišgali suteikti atitinkamos paramos, todėl džiaugiuosi, kad verslas supranta šio svarbaus ir istorinio įvykio svarbą.“

Bendrovės vadovas Rolandas Viršilas sakė, kad LKF parems 1,7 mln. litų dydžio suma, o „Eurobasket 2011“ darbams dar papildomai skirs 600 tūkst. litų.

REKLAMA

„Mes remiame krepšinį ne vien tam, kad užkoptume ant garbės pakylos, bet kad parodytume, ką Lietuvoje turime geriausio. Tikimės, kad šis ruduo Lietuvos krepšiniui bus auksinis, – sakė R. Viršilas. – Įvykdėme visus Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) reikalavimus ir tapome čempionato rėmėjais“.

Sutartis patvirtinta (Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus nuotr.)Sutartis patvirtinta (Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus nuotr.)


Rašyti komentarą...
f
faktas
2011-01-27 14:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
iš anksto dar neprasidėjus nė treniruotėms dalinami prizai. tai yra daugiau nei apgailėtina. dėl tokių veiksmų galima smarkiai apsirikti. žiūrėkit kad tik lietuviai neliktų kokioje 5 vietoje.
nes vaisius skinti nesužydėjus obelims yra nenormalu. o viščiukus irgi tik rudenį skaičiuoja, o ne tada kai vištos kiaušinius peri.
visiškas nusivylimas lietuvos krepšinio federacijos sveiku protui ir psichologijos išmanymu. kvailiai ir tiek.
Atsakyti
0

s
skalda
2011-01-27 14:39:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Solidžią 110 tūkst. litų premiją " - kur čia tas solidumas, nesuprantu. užsieniečių valdomi gazuoto myžalo gamintojai tikrai galėtų daugiau duoti. na, aišku jei 1,7 mln atitenka federacijai, o žaidėjams tik 100K, tai labai natūralu. juk federacija daugiausiai nusipelno paramos, ka ten tie žaidėjai, jie tik smulkmė, formalumas...
Atsakyti
0

2011-01-27 20:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų