Pergalę Eurolygoje iškovojo Kazanės „Uniks“ (11/7) komanda, kuri namuose 75:67 (24:17, 18:21, 15:11, 18:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (9/9) ekipą.

Nugalėtojus į priekį vedė Johnas Brownas, kuris surinko 20 taškų.

Pralaimėjusiems Shane’as Larkinas surinko 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Turkijos ekipai nepadėjo Vasilije Micičius.

„Uniks“ galėjo pradėjo rungtynes, kuri trečiąją žaidimo minutę pirmavo 17-0 ir per likusią mačo dalį nei karto neatsiliko.

Trečiojo kėlinio pradžioje rusų pranašumas buvo sumažėjęs iki dviejų. Paskutiniame ketvirtyje „Anadolu Efes“ kelis kartus buvo priartėjęs iki šešių, bet šeimininkai atsilaikė.

Kazanės ekipa revanšavosi varžovams už nesėkmę pirmajame rate.

„Uniks“: Johnas Brownas 20, Andrejus Voroncevičius 12, Marco Spissu, Isaiah Canaanas ir Mario Hezonja po 9.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 17 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 15, Chrisas Singletonas 11.