8
Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu NBA rungtynėse (nuotr. SCANPIX)

Lietuvos krepšininkas Jonas Valančiūnas įmetė 14 taškų, atkovojo 10 kamuolių, o „Toronto Raptors“ (26-13) penktadienį namie 132:113 sutriuškino Rytų konferencijos autsaiderius „Brooklyn Nets“ (8-31). Tai buvo rezultatyviausias „Raptors“ mačas per klubo istoriją, neskaitant rungtynių su pratęsimais.

8

Kartu tai buvo šeštoji paeiliui „Raptors“ pergalė prieš „Nets“ – tokios serijos šių ekipų tarpusavio istorijoje dar nebuvo.

J.Valančiūnas šįkart žaidė 25 min., pataikė 4 dvitaškius iš 9, visas 6 baudas, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, vieną metimą blokavo ir dusyk prasižengė.

Po trijų kėlinių „Raptors“ persvara tebuvo vienas taškas, bet ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atliko spurtą 42:24, žaisdami be J.Valančiūno.

Sumažintu penketu, vietoj lietuvio po krepšiu pastatę Lucasą Nogueirą, Toronto krepšininkai nudūmė į antrą pergalę iš eilės ir liko antra Rytų konferencijoje.

Paskutinėje – penkioliktoje pozicijoje esančios „Nets“ popieriai – prasti. Tai buvo devintasis šios komandos pralaimėjimas iš eilės ir šešioliktasis žaidžiant išvykoje. Iš viso svečiuose šį sezoną Bruklino ekipa laimėjo tik sykį per 19 mačų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28, Kyle'as Lowry 20, DeMarre'as Carrollas 18 (11 atk. Kam.), Corey Josephas 16, Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. Kam.).