Tokijo olimpinės žaidynės Airinei Palšytei pasibaigė atrankoje papildyta sportininkės komentaru, 5.51

Triskart olimpinių žaidynių dalyvei Airinei Palšytei nepavyko patekti į šuolio į aukštį finalą Tokijuje. Jai nepavyko įveikti 190 cm aukščio.

Pirmuoju bandymu lietuvė lengvai įveikė į 182 cm aukštį pakeltą kartelę. Vis tik su 186 cm aukščiu viskas klostėsi daug sudėtingiau – jį A. Palšytė įveikė tik trečiuoju bandymu.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Airinės Palšytės pasirodymas Tokijo žaidynėse

Galiausiai lietuvė atsimušė į 190 cm barjerą, kurio peršokti nepavyko triskart. Ties šiuo aukščiu kartu su lietuve sustojo dar 8 dalyvės iš 31.

Vėliau paaiškėjo, kad norint patekti į finalą reikėjo įvykdyti normatyvą – įveikti 195 cm aukštį, o tą padarė net 14 sportininkių.

Šuolių į aukštį varžybose startavo 31 sportininkė, jos buvo suskirstytos į dvi atrankos grupes. Savoje grupėje A. Palšytė pasidalijo paskutines dvi vietas su sportininke iš Kazachstano Kristina Ovčinikova.

Bendroje įskaitoje A. Palšytė pasidalijo 29–31 vietas.

„Manau, kad visi matė, kaip man sekėsi ir komentuoti daug nereikėtų – varžybų lygis yra be galo aukštas. Matome, kiek pasaulio rekordų krenta, kokie atletai yra susirinkę. Esu labai dėkinga savo komandai, kad galiu čia būti, nes prieš metus apie tai negalėjau net pagalvoti.

Iš vienos pusės yra pliusų, iš kitos ir minusų – juos žino visi. Geriau kalbėti apie teigiamus dalykus ir žiūrėti į priekį“, – po pasirodymo sakė A. Palšytė.

„Patirties bagažas jau yra nemažas. Būnant 29-erių dalyvauti trečiose olimpinėse žaidynėse yra didelis pasiekimas. Kai vykau į pirmąsias žaidynes lengvoji atletika man tebuvo žaidimas, antraeilis dalykas – tiesiog buvo smagu ir to nesureikšminau. Natūralu, kad auga lūkesčiai, ambicijos ir per tą laiką pavyko pasiekti nemažai, savo kišenėje turiu begalę įvairių pergalių ir medalių. kelias nueitas tolimas ir neketinu čia sustoti“, – žadėjo ji.

„Yra labai daug dalykų, apie kuriuos net nenoriu kalbėti, tai kišo koją. Yra kaip yra, apie tai bus dar galima pakalbėti vėliau. Žvelgiu į priekį ir žinau, kiek daug darbo galima nudirbti, kad Paryžiuje būtų geriau“, – apie sveikatą kalbėjo A. Palšytė ir išliko optimistiška.

********

23 vietą pasaulio reitinge tarp šios rungties atlečių užimanti A. Palšytė šį sezoną aukščiausiai šoko 193 cm. Jos karjeros geriausias rezultatas – 201 cm.

29-erių atletei tai jau trečiosios olimpinės žaidynės. 2012 m. Londone ji užėmė 11-ąją vietą, 2016 m. Rio de Žaneire – 13-ąją.


Rašyti komentarą...
T
Taip
2021-08-05 08:42:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienoj olimpiadoje paturistavo. Šitai šuolininkei jau keletą metų vis nieko neišeina,bet ji "vis kaupia patirtį ir mąsto pozityviai".Jau kai sulauks pensijos, tai nugalės "savo amžiaus grupėje".
Atsakyti
-1

V
Vladas Bajoras
2021-08-05 17:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žlugo paskutinė viltys. To reikejo laukti,-kol turejome su kuo rungtiniauti ( SSSR laikais), tol buvo aukšti rezultatai. Europoje -mes niekam nereikalingi.Ir sportas numirė. Net kašis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų