„Thunder“ po pratęsimo pirmąkart įveikė „Raptors“

Oklahomos „Thunder“ komanda po pratęsimo įsirašė pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose.

Billy Donovano auklėtiniai 119:107 (23:29, 34:34, 21:19, 26:22, 15:3) įveikė Hiustono „Rockets“ krepšininkus.

Serijoje „Rockets“ dar pirmauja 2 – 1 ir kitas mačas vyks pirmadienį.

Oklahomos komanda pelnė pirmuosius 12 pratęsimo taškus, iš kurių šešis surinko du tritaškius įmetęs Chrisas Paulas. „Thunder“ tada pergalės nepaleido.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas surinko 38 taškus, tačiau šeštąją pražangą jis užsidirbo pirmąją pratęsimo minutę.

Pratęsimą pagrindinio laiko pabaigoje nulėmė Danuelis House‘as. Jis pataikė tik vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą.

Hiustono ekipa dar verčiasi be savo žvaigždės Russello Westbrooko.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (8 rez. perd.), Jeffas Greenas 22, Ericas Gordonas 18, Danuelis House‘as 15.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 29, Chrisas Paulas 26, Shai Gilgeous-Alexanderis 23, Danilo Gallinari 20.