Antetokounmpo nukalė antrąją „Bucks“ pergalę atkrintamosiose

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Milvokio „Bucks“ komanda, kuri 121:107 (31:23, 39:20, 29:34, 22:30) įveikė Orlando „Magic“ klubą.

„Bucks“ komanda serijoje pirmauja 2 – 1, ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 35 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ komanda po dviejų kėlinių pirmavo 70:43, o trečiajame kėlinyje vienu metu pirmavo 34 taškų persvara.

Orlando ekipa dar priartėjo iki 12 taškų, bet „Bucks“ atsakė devyniais taškais be atsako.

Trečiajame kėlinyje susikibo „Magic“ puolėjas Jamesas Ennisas ir „Bucks“ puolėjas Marvinas Williamsas. Abu krepšininkai išvyti iš aikštės.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17, Brookas Lopezas 16, Ericas Bledsoe 16, Ericas Bledsoe 14.

„Magic“: D.J.Augustinas 24, Nikola Vučevičius ir Terrence‘as Rossas po 20, Evanas Fournier 13.