LeBrono Jameso ir Anthony Daviso duetas nukalė Los Andželo „Lakers“ komandai antrąją pergalę Vakarų konferencijos pusfinalyje.

Franko Vogelio auklėtiniai 116:108 (25:29, 28:28, 40:29, 23:22) įveikė Portlando „Trail Blazers“ ekipą.

L.Jamesas nugalėtojams pelnė 38 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, o A.Davisas surinko 29 taškus, iš jų 23 įmetė antroje mačo pusėje.

Pralaimėjusiems Damianas Lillardas įmetė 34 taškus nepaisant to, jog praėjusiame mače jam išniro pirštas.

Ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ komanda likus žaisti daugiau nei 9 minutėms buvo priekyje tik trimis taškais, bet tada aikštėje pasirodęs A.Davisas sėkmingai rinko taškus ir Kalifornijos ekipa atitrūko 109:98.

„Lakers“ serijoje pirmauja 2 – 1 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 29 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope 13, Alexas Caruso 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34 (7 rez. perd.), C.J.McCollumas 28, Carmelo Anthony 20, Jusufas Nurkičius 10.