Sugrįžtantis McGregoras: „Chabibas bijo kovoti prieš mane“

Prieš ir po to, kai 2018 m. spalio 6-ą dieną UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas apgynė savo titulą prieš Conorą McGregorą, vienas apie kitą pasakė labai daug dalykų, o abu kovotojai turėjo gana skirtingas karjeros kryptis.

Ch.Nurmagomedovas dar du kartus privertė pasiduoti vienus iš pavojingiausių lengvo svorio kategorijos kovotojų Dustiną Poirier ir Justiną Gaethje, tuo tarpu C.McGregoras tik sykį nugalėjo 37-erių metų veteraną Donaldą Cerrone‘ą, pykosi su UFC valdžia ir turėjo laukti metus, kol vėl galės žengti į narvą.

Jau kitą savaitgalį C.McGregoras stos į kovą prieš Dustiną Poirier, o prieš šią dvikovą netyla diskusijos dėl lengvo svorio kategorijos čempiono titulo ateities, kuomet apie karjeros pabaigą paskelbė Ch.Nurmagomedovas.

Pats Ch.Nurmagomedovas taip pat yra „kovų saloje“, kurioje ir vyks artimiausi trys UFC turnyrai bei jau kalbėjosi su UFC prezidentu Dana White‘u, tačiau kol kas jokio patvirtinimo apie karjeros pabaigą ar dar vieną kovą nesulaukėme.

Tuo tarpu C.McGregoras daro tai, kas yra įprasta prieš viskas kovas – bendrauja su žiniasklaida ir reklamuoja savo būsimą kovą. Progą pasikalbėti su C.McGregoru turėjo ESPN žurnalistas Arielis Helwani, kuriam airis teigė, kad Ch.Nurmagomedovas bijo antrą kartą kautis su juo ir paaiškino kodėl.

„Manau, kad Chabibas bijo kovoti prieš mane. Ir tai yra tiesa, bet aš jo nekaltinu. Pirmą kartą aš kovojau prieš jo geriausią versiją, tuo tarpu aš tą naktį buvau savo blogiausioji versija. Jis tai žino, jo komanda taip pat žino. Aš turiu atsakymą, kaip jį sunaikinti“, – pasakojo C.McGregoras. – Bet yra kaip yra, jeigu jis pasitrauks, palinkėsiu jam sėkmės ir bus kaip bus. Aš esu tai, kas esu ir aš esu viršūnėje“.

A.Helwani pasiteiravo C.McGregoro, ar jis mano, kad Ch.Nurmagomedovas baigė karjerą, nes bijo susikauti su juo: „Taip, aš taip manau. Mano manymu jis nėra tikras kovotojas. Kaip tu gali pasitraukti, kai turi tiek daug nuostabių kovų dar gali įvykti – broliai Diazai, Fergusonas, Oliveira, revanšas prieš mane... Manau, kad pasitraukti yra tiesiog beprasmiška. Bet kita vertus, jis turėjo bėdų šeimoje ir yra kaip yra. Linkiu visko ko geriausio“. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų