Nurmagomedovas intriguoja – stebės McGregoro kovą ir spręs, ar verta sugrįžti

Šeštadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ vykusio „UFC on ABC 1“ turnyro metu UFC prezidentas Dana White‘as atskleidė ilgai lauktą atnaujinimą apie UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą.

D.White‘as ir Ch.Nurmagomedovas turėjo privatų susitikimą, kurio metu aptarė galimybę jam sugrįžti.

Ch.Nurmagomedovas apie karjeros pabaigą buvo paskelbęs po pergalės „UFC254“ turnyre prieš Justiną Gaethje. Tuo metu Ch.Nurmagomedovas išgyveno sunkų laikotarpį, į kovą su J.Gaethje atėjo ne pačios geriausios sveikatos, prieš tai buvo išgyvenęs tėvo ir trenerio Abdulmanapo Nurmagomevo mirtį bei pažadėjęs mamai, kad tai bus paskutinė jo kova ir be tėvo jis į narvą nežengs.

Visgi dabar, kai praėjo jau beveik trys mėnesiai, Ch.Nurmagomedovas taip griežtai nekalba.

D.White‘as atskleidė, kad Ch.Nurmagomedovui vis dar priklauso lengvo svorio kategorijos čempiono diržas ir jis įdėmiai stebės kitą savaitę vykstantį „UFC 257“ turnyrą, kurio pagrindinėje kovoje susikaus buvęs čempionas Conoras McGregoras (22-4) ir buvęs laikinasis čempionas Dustinas Poirier (26-6, 1 be nugalėtojo).

Be šios kovos Ch.Nurmagomedovą taip pat itin domina šeštoje UFC lengvo svorio kategorijos reitingo vietoje esančio Dano Hookerio (20-9) ir Michaelio Chandlerio (21-5) dvikova. Būtent „UFC 257“ turnyro kovos tarp C.McGregoro – D.Porieir bei D.Hookerio – M.Chandleiro gali sugrąžinti Ch.Nurmagomedovą 30-ai karjeros kovai.

Jeigu jis pamatys kažką tokio, kas jį vilios sugrįžti ir jis norės įveikti, tuomet galime tikėtis Ch.Nurmagomedovo sugrįžimo.

„Aš žiūrėsiu šias dvi lengvo svorio kategorijos kovas. Jeigu tie vyrukai padarys kažką įspūdingo bei privers mane užsimanyti sugrįžti ir kovoti, aš tai padarysiu“, – D.White‘as citavo Ch.Nurmagomedovą.

D.White‘as taip pat atskleidė, kad Ch.Nurmagomedovui patiko tai, ką Charlesas Oliveira padarė Tony Fergusonui ir Dagestano kovotojas taip pat atidžiai seks Ch.Oliveirą. Visgi D.White‘as neužsiminė nieko dėl karjerą baigusio Georgeso St-Pierre‘o, kurį domintų vienintelė sugrįžimo kova prieš Ch.Nurmagomedovą, o ir UFC čempionas yra užsiminęs, kad norėtų kovoti prieš GSP.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų