Staigmena: Švedijos futbolininkės nutraukė įspūdingą JAV vienuolikės pergalių seriją

Jungtinių Amerijos Valstijų (JAV) moterų futbolo rinktinės įspūdinga 44 iš eilės pergalių serija – nutraukta. Švedijos vienuolikė Tokijuje 3:0 įveikė JAV vienuolikę ir pateikė sensaciją.

Pasaulio čempionėms dukart į vartus įmušė Stina Blackstenius ir po keitimo pasirodžiusi Lina Hurtig.

JAV puolėja Megan Rapinoe po rungtynių sakė, kad jos ekipa aikštelėje darė „kvailus dalykus“.

„Aš manau, kad mes buvome truputį susijaudinusios, darėme kvailus dalykus“, – pasakojo JAV rinktinės žvaigždė M. Rapinoe.

Švedijos rinktinėje nežaidė „Chelsea“ kapitonė Magdalena Eriksson. JAV šį mačą pradėjo su savo svarbiausiomis žaidėjomis – Rose Lavelle, Sam Mewis, Alex Morgan, Tobin Heath ir Lindsey Horan.

Brazilijoje vykusiose Rio olimpinėse žaidynėse Švedijos rinktinė taip pat buvo įveikusi JAV rinktinę bei nutraukusi jų kelionę medalių link. Švedės tąkart po baudinių serijos įveikė JAV vienuolikę.

JAV nacionalinės moterų futbolo rinktinės strategas po rungtynių sakė, kad jo vadovaujama ekipa pati sau išsikasė duobę.

„Mes pačios sau išsikasėme duobę, bet natūralu, kad esame ta komanda, kuri gali iš jos išlipti. Tai tikrai nebus lengva. Per ateinančias dvejas rungtynes turime pasiekti pergales, bet jeigu yra faktas, kad dar galime žengti toliau, žinau, jog komanda nepasiduos“, – kalbėjo JAV moterų futbolo rinktinės treneris Vlatko Andonvoskis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų