Slovėnijos rinktinės žaidėjas patvirtino – veda derybas su Kauno „Žalgiriu“

Pirmadienį Slovėnija įspūdingai pradėjo olimpinį krepšinio turnyrą Tokijuje. Lukos Dončičiaus fantastinio pasirodymo užkurti slovėnai 118:100 nepaliko vilčių Argentinai. Svarų indėlį šioje Slovėnijos rinktinėje turi ir su „Žalgiriu“ kurį laiką siejamas Jaka Blažičius.

J. Blažičius rungtyniavo 27 minutes, bet šį sykį atliko daugiau juodo darbo gynyboje. Gynėjas pelnė 3 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Štai Lietuvai Kaune jis atseikėjo 16 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. Krepšininkas po rungtynių su Argentina kalbėjo apie Kauno klubą susidomėjimą jo paslaugomis.

„Nenorėčiau apie tai kalbėti šio turnyro metu, bet taip – „Žalgiris“ yra didelis klubas, kiekvieno žaidėjo noras yra ten žaisti, – sakė J. Blažičius ir patvirtino, kad kalbos – vyksta. – Taip, negaliu atskleisti daugiau detalių, bet mes kalbamės.“

Liepos pradžioje apie „Žalgirio“ susidomėjimą J. Blažičiumi pirmieji paskelbė „Basketnews.lt“.

Slovėniją prieš Argentiną tempė L. Dončičius – jis pelnė 48 taškus, atkovojo 11 kamuolių. Tai yra antras rezultatyviausias pasirodymas olimpinių žaidynių istorijoje.

„Žinojome, kad Argentina yra komanda su daug patirties, kokybės. Pradėjome rungtynes kiek galėjome geriau gynyboje, o puolime viskas buvo gerai, Luka surengė vieną geriausių pasirodymų istorijoje.

Galiausiai nusipelnėme pergalės, turime gerą taškų pranašumą ir judame toliau,“ – kalbėjo J. Blažičius.

„Komandoje chemija labai gera. Tai yra labai svarbu, kai susirenki trumpam turnyrui. Esame gerų vaikinų grupė, kuri nori žaisti vienas su kitu“

Jaučiame palaikymą iš viso pasaulio. Žaidžiame gražų krepšinį – kietą, greitą ir turime L. Dončičių. Jis geriausias talentas pasaulyje, mano nuomone. Žmonėms patinka tai žiūrėti,“ – džiaugėsi J. Blažičius.

Interviu su J. Blažičiumi – naujienos viršuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų