Rusijoje vykstančiose debiutinėse ralio serijos maratono varžybose „Šilko kelias“ Lietuvos atstovas Benediktas Vanagas su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu, važiuojantis „OSCar“ automobiliu, po dviejų etapų užima 13-ąją vietą.

Pirmauja Kataro lenktynininkas Nasseras Al-Attiyahas („Volkswagen"“. Antrąją vietą užima dukart pasaulio ralio čempionas ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“), trečiąją – amerikietis Markas Milleris („Volkswagen“).

B. Vanagas ir S. Jurgelėnas nuo lyderio atsilieka 19 min. 12 sek.

Antanas Juknevičius, važiuojantis kartu su Kazachstano atstovu Andrejumi Stepanovu („Bowler“) užima 31-ąją vietą (+36.58), o Arūno ir Aurimo Lekavičių ekipažas („Mitsubishi“) yra 48-as (+1:28.36).

Antrąjį etapą sekmadienį laimėjo N. Al-Atija. Jis 141 km greičio ruožą įveikė per 1 val. 10 min. 15 sek.

B. Vanagas ir S. Jurgelevičius užėmė 13-ąją vietą, A. Juknevičius ir A. Stepanovas – 31-ąją, o Arūnas ir Aurimas Lekavičiai – 48-ąją.

Sunkvežimių klasėje pirmauja olandas Gerardas De Rooy‘us („Iveco“), antrąją vietą užima rusas Vladimiras Čaginas („Kamaz“, +0.12), o trečiąją – čekas Alešas Lopraisas („Tatra“, +2.54).

Per devynias maratono dienas jo dalyviams teks įveikti 4,5 tūkst. kilometrų trasą Tatarstano, Kazachstano ir Turkmėnijos teritorijose. Net 3,2 tūkst. kilometrų sudarys greičio ruožai, paskutiniai du iš jų – Karakumų dykumoje. Varžybos finišuos rugsėjo 13 dieną Turkmėnijos sostinėje Ašchabade.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų