vladimiras čaginas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras čaginas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras čaginas“.

#iGo2Dakar. Dakaro „hat-trick“ klubas. Ar 2024-aisiais atsiras daugiau narių?

Per 45-erias lig šiol surengtas sudėtingiausias pasaulyje ištvermės lenktynes, kai kurie pilotai yra sukaupę stulbinančias trofėjų su stilizuota beduino statulėle kolekcijas. Tarkim „Misteriu Dakaru“ pavardžiuojamas Stephanas Peterhanselis dykumų maratoną iš viso laimėjo 14 kartų: šešis kartus sėdėdamas motociklo balne ir aštuonis prie automobilio vairo, o rusas Vladimiras Čaginas su KAMAZ sunkvežimį pergales Dakare šventė septynis kartus.
2024-01-04

Antanas Juknevičius vienai dienai tapo grill šefu – kepsnių skonis sužavėjo ir Dakaro čempioną

Laisvą nuo lenktynių Dakaro ralyje dieną „Kreda“ komandos lenktynininkas Antanas Juknevičius išnaudojo gamindamas sau ir komandos nariams. Puikių rezultatų net ir ekstremaliomis sąlygomis Saudo Arabijos dykumose pasiekti padėjo komandos naujausių partnerių Kamado BONO kepsninė. Gardūs kvapai į „Kredą“ stovyklą paskatino užsukti ir septyniskart Dakaro ralio nugalėtoją sunkvežimių įskaitoje Vladimirą Čaginą.
2022-01-09

Dakaro ralis: C. Sainzo persvara – 5 minutės

32-ojo Dakaro ralio 12-ąjį etapą, vykusį Argentinoje, automobilių klasėje ketvirtadienį laimėjo lyderis ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Ispanijos lenktynininkas 476 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 30 min. 29 sek. Tai antroji jo pergalė šiemet ir 17-oji per visą karjerą.
2010-01-15

V. Čaginas pagerino Dakaro ralio rekordą

32-ojo Dakaro ralio dešimtąjį etapą, vykusį Čilėje, automobilių klasėje antradienį laimėjo lyderis ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Pirmąją pergalę šiemet iškovojęs Ispanijos lenktynininkas 238 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 1 min. 5 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Stephane'as Peterhanselis (BMW). Jis nugalėtojui pralaimėjo 28 sek.
2010-01-13

Dakaro ralio lyderiai – prancūzai ir rusas

32-ojo Dakaro ralio trečiąjį etapą, vykusį Argentinoje, automobilių klasėje pirmadienį laimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis (BMW). Po šios pergalės jis tapo varžybų lyderiu. S. Peterhanselis 182 km greičio ruožą įveikė per 2 val. 55 min. 19 sek. Antras finišavo ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 44 sek. Trečiąją vietą užėmė buvęs lyderis katarietis Nasseras Al-Attiyahas („Volkswagen“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 10 min. 1 sek.
2010-01-05

„Šilko kelyje“ lietuviai – kol kas 15-ti

Debiutinėse ralio serijos maratono varžybose „Šilko kelias“ Lietuvos atstovas Benediktas Vanagas su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu, važiuojantis „OSCar“ automobiliu, po trijų etapų užima 15-ąją vietą. Pirmauja Kataro lenktynininkas Nasseras Al-Attiyahas („Volkswagen“). Antrąją vietą užima dukart pasaulio ralio čempionas ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“, +3.56), trečiąją – amerikietis Markas Milleris („Volkswagen", +10.06). B. Vanagas ir S. Jurgelėnas nuo lyderio atsilieka 53 min. 45 sek.
2009-09-08

„Šilko kelyje“ lietuviai – kol kas 13-ti

Rusijoje vykstančiose debiutinėse ralio serijos maratono varžybose „Šilko kelias“ Lietuvos atstovas Benediktas Vanagas su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu, važiuojantis „OSCar“ automobiliu, po dviejų etapų užima 13-ąją vietą. Pirmauja Kataro lenktynininkas Nasseras Al-Attiyahas („Volkswagen"“. Antrąją vietą užima dukart pasaulio ralio čempionas ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“), trečiąją – amerikietis Markas Milleris („Volkswagen“). B. Vanagas ir S. Jurgelėnas nuo lyderio atsilieka 19 min.
2009-09-07

„Šilko kelio“ ralyje startuos trys lietuviški ekipažai

Rugsėjo 5 dieną Rusijos Federacijos Tatarstano Respublikos Kazanės mieste startuosiančiose debiutinėse ralio serijos maratono varžybose „Šilko kelias“ dalyvaus trys Lietuvos ekipažai. Mūsų šalies garbę Dakaro dykumų ralio analoge gins žinomas Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas. Šis sportininkas, šių metų birželio mėnesį vykusiose „Ladoga Trophy 2009“ bekelės varžybose užėmęs antrąją vietą, „Šilko kelio“ ralyje dalyvaus su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu.
2009-08-27

„Dakaras 2007“ prasideda

Į Portugalijos sostinę Lisaboną renkasi paskutinieji ralio „Dakaras 2007“ dalyviai. Į Lisaboną jau išvykę ir abu lietuviškieji ekipažai. Sausio 3-5 d. bus atliktas lenktyninių transporto priemonių techninis patikrinimas. Šeštadienio, sausio 6-osios ryte - dvidešimt devintojo taržemyninio dykumų ralio startas. Šių metų ralis – 14 etapų, iš viso 8696 kilometrų, vedančių per dykumas, kalnus, savaną ir džiungles.