32-ojo Dakaro ralio 12-ąjį etapą, vykusį Argentinoje, automobilių klasėje ketvirtadienį laimėjo lyderis ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“).

Ispanijos lenktynininkas 476 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 30 min. 29 sek. Tai antroji jo pergalė šiemet ir 17-oji per visą karjerą.

Antrąją vietą užėmė katarietis Nasseras Al-Attiyahas („Volkswagen“, +0.52), o trečiąją – amerikietis Markas Milleris („Volkswagen“, +4.22).

Tokia pačia eilės tvarka lenktynininkai rikiuojasi ir bendrojoje įskaitoje: pirmauja C. Sainzas, antrąją vietą užima N. Al-Attiyahas (+5.20), o trečiąją – M. Milleris (+28.12).

Motociklų klasėje pergalę šventė čilietis Francisco Lopez Contardo („Aprilia“) – 3 val. 48 min. 34 sek.

Antrąją vietą užėmė prancūzas Davidas Fretigne („Yamaha“, +0.40), trečiąją – norvegas Palas Andersas Ullevalseteris (KTM, +1.13).

Lyderiu bendrojoje įskaitoje išliko prancūzas Cyrilas Despres (KTM). Jis antrąją vietą užimantį F. Lopezą Contardo lenkia 1 val. 3 min. 42 sek., o trečiojoje pozicijoje žengiantį P. A. Ullevalseterį – 1 val. 4 min. 55 sek.

Sunkvežimių klasėje 12-ąjį etapą laimėjo lyderis rusas Vladimiras Čaginas („Kamaz“). Tai jo devintoji pergalė šiemet ir 56-oji per visą karjerą.

Keturračių motociklų klasėje ketvirtadienį nugalėjo prancūzas Christophe'as Declerckas („Polaris“). Pirmauja argentinietis Marco Petronelli („Yamaha“).

Ralio, kurį sudaro 14 etapų, dalyviai finišuos šeštadienį Buenos Airėse. Lenktynininkai iš viso turės įveikti apie 9000 km ilgio trasą.