Pergalę prieš NBA lyderius sugebėjo išplėšti Atlantos „Hawks“ (34/39). Tik pratęsime Atlantos krepšininkai rezultatu 123:122 (28:29, 31:34, 30:27, 23:22, 11:10) palaužė Bostono „Celtics“ (57/16).

Tiesa, „Celtics“, kuri yra net 11 pergalių aplenkusi artimiausius Rytų konferencijos varžovus, reguliariojo sezono pabaigą gali išnaudoti pasiruošimui atkrintamosioms varžyboms.

Nugalėtojų herojumi tapo Dejounte Murray, kuris pelnė 44 taškus, įskaitant lemiamą metimą paskutinę pratęsimo sekundę.

D. Murray pelnė visus 11 Atlantos komandos taškų per pratęsimą ir padovanojo „Hawks“ antrąją pergalę prieš Bostoną. Tiesa, iki rungtynių buvo abejojama krepšininko pasirodymu ant parketo dėl nugaros skausmų.

Likus 6 sekundėms iki pratęsimo pabaigos Jaylenas Brownas smeigė lemiamą metimą ir išvedė Bostoną į priekį 122:121, bet D. Murray atsakė dėjimu per Jrue Holiday.

Bogdanas Bogdanovičius pelnė 24 taškus, De'Andre Hunteris – 21 tašką ir 13 atkovotų kamuolių, o „Atlanta“ laimėjo ketvirtąsias rungtynes iš eilės ir pasiekė ilgiausią sezono seriją.

Bostono komandą į priekį vedė Jaysonas Tatumas, pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 13 kamuolių. Kristapas Porzingis pelnė 20 taškų, o Brownas – 18.

„Hawks“: Dejounte Murray 44 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 24 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), De’Andre Hunteris 21 (13 atk. kam.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas White’as 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Kristapas Porzingis 20 (7 atk. kam.), Jaylenas Brownas 18 (4 rez. perd.), Jrue Holiday 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).