Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs Monako „AS Monaco“ (21/11) klubas su Donatu Motiejūnu pasiekė pergalę Eurolygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 87:77 (23:12, 21:28, 12:21, 31:16) įveikė Vilerbano ASVEL (7/25) krepšininkus, kurie patyrė trečią nesėkmę iš eilės turnyre.

D. Motiejūnas žaidė 13 minučių, pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, padarė klaidą ir surinko 6 naudingumo balus.

Svečiai užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje atsiplėšė dviženkliu skirtumu (19:8). Kaip greitai jį įgijo, taip greitai iššvaistė. Aikštės šeimininkai dar iki didžiosios pertraukos sugebėjo persverti rezultatą (27:28).

Po didžiosios pertraukos tęsėsi Vilerbano klubas dominavimas ir šie nutolo per 11 taškų (50:61). Du tritaškiai prieš lemiamo ketvirčio pradžią svečiams leido sumažinti atsilikimą (56:61).

Ketvirtajame kėlinyje Monako krepšininkai ėmė visiškai valdyti situaciją. Pastarieji pavijo oponentus, o spurtas 13-0 leido pabėgti nuo oponentų (84:71). Po tokio smūgio aikštės šeimininkai kovai jau nepakilo ir pralaimėjo – 87:77.

Nugalėtojai tritaškius metė vos 16 proc. taiklumu (3/19), tačiau tai kompensavo 71 proc. dvitaškių tikslumas (30/42).

„AS Monaco“: Elie Okobo 16 (4/6 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud.), Alpha Diallo 15 (26 n. b.), Jaronas Blossomgame'as 13, Mike'as Jamesas 12, Jordanas Loydas ir Donta Hallas po 9, Donatas Motiejūnas 4.

ASVEL: Timothe'is Luwawu-Cabarrot 23 (3/5 dvit., 5/6 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 29 n. b.), Joffrey Lauvergne'as ir Edwinas Jacksonas po 13, Nando De Colo 9 (9 rez. perd.), Parisas Lee 6 (7 rez. perd., 5 kld.).