Aštuntąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Elito“ divizione iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri svečiuose be didesnio vargo 94:77 (28:11, 15:17, 30:26, 21:23) nugalėjo „Šiaulių“ klubą.

Susitikimą dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkų gretose rungtyniaujantis amerikietis Stefhonas Hannahas,tačiau kauniečiai į tai atsakė Pauliaus Jankūno ir Dainiaus Šalengos metimai ir šiek tiek atitrūko - 7:2. Nors po Andriaus Šležo tolimo metimo ir S.Hannaho dvitaškio šiauliečiai buvo išlyginę rezultatą (7:7), antroje ketvirčio pusėje aikštelėje dominavo „Žalgirio“ ekipa. Keturių minučių atkarpą svečiai laimėjo 14:1 ir besibaigiant pirmajam kėliniui įgijo solidžią persvarą - 25:10. Per likusį laiką Artūras Milaknis dar sugebėjo pataikyti iš toli ir po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ priekyje - 28:11.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo D.Šalenga, o „Žalgirio“ pranašumas jau tapo triuškinantis - 31:11. Nors antrajame ketvirtyje komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai ir rezultatas augo ganėtinai lėtai, žalgiriečiai nesunkiai išlaikė savo persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmauja rezultatu 43:28.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ ir toliau nepaliko šiauliečiams jokių vilčių. Po Jono Mačiulio tolimo metimo trečiajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes kauniečiai jau turėjo didžiulę persvarą - 63:36. Nors aikštės šeimininkai į tai atsakė spurtu 8:3, žalgiriečių tai iš vėžių neišmušė. Kėlinio pabaigoje A.Milaknis ir Žygimantas Janavičius vėl truktelėjo kauniečius į priekį, kurie po trijų kėlinių triuškina varžovus rezultatu 73:54.

Paskutiniame kėlinyje aikštelėje intrigos nebuvo. Žalgiriečiai nesunkiai išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo aštuntąją pergalę rezultatu 94:77.

„Šiauliai“: S.Hannah (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 1/1, baudos 1/1) ir V.Praškevičius (dvitaškiai 5/6) - po 14, G.Vileita - 13, M.Kuzminskas ir A.Šležas - po 9.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 21 (dvitaškiai 8/9, 7 išprov. praž.), J.Mačiulis 20 (7 atk. kam.), A.Milaknis 15 (tritaškiai 5/9), M.Kalnietis 11 (8 atk.kam.), D.Šalenga 9.