„Barcelona“ dar tikrai turės grįžti į Malagą. Tai paaiškėjo vėlų penktadienio vakarą, kai antrose Ispanijos pusfinalio serijos iki 3 pergalių rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami katalonai 79:88.pralaimėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkams.

Po šių rungtynių serija tapo lygi 1:1, o trečiasis mačas bus žaidžiamas Barselonoje.

Po pirmojo kėlinio „Unicaja“ turėjo 7 taškų pranašumą, kurį iki didžiosios pertraukos „Barcelona“ apkarpė iki 3 taškų.

Trečiąjį kėlinį  3 taškais laimėjo andalūzai ir prieš lemiamą ketvirtį jie turėjo 6 taškų pranašumą.

Aistros užvirė ketvirtojo kėlinio viduryje, kai Janas Vesely galimai tyčia stūmė į orą pakilusį „Unicaja“ puolėją iš Vengrijos Davida Kravishą.

Parkritęs vengras jau norėjo kibti į atlapus čekui, tačiau paslydo, o vėliau jį sulaikė komandos draugais.

Vis tik namuose žaidusi Malaga rungtynes „užsidarė“ ramiai ir išlygino serijos rezultatą.

Būtent Malagos klubas eliminavo katalonus šio sezono Karaliaus taurės ketvirtfinalyje. Vėliau antalūzai triumfavo taurės varžybose.

Rokas Jokubaitis per 9 žaidimo minutes pelnė 5 taškus, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Katalonams 19 taškų surinko Nicolas Laprovittola, 14 – Nikola Kaliničius, 13 – Kyle‘as Kuričius, po 7 – Tomašas Satoransky ir Sertačas Šanli.

„Unicaja“ ekipai 19 taškų pelnė Tysonas Carteris, po 13 – Tyleris Kalinoskis, Kendrickas Perry ir Davidas Kravishas.