Domantas Sabonis vėl buvo tarp geriausių, o jo vedamas Sakramento „Kings“ (31/23) klubas NBA lygoje svečiuose po dramatiškos kovos 130:128 (30:37, 28:25, 41:35, 31:31) pranoko Hjustono „Rockets“ (13/42).

Lietuvis per 32 minutes įmetė 22 taškus (8/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Mačo nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Kings“ pirmavo tik 99:97.

Lemiamu momentu momentu komandos apsikeitė mini spurtais, bet paskutinėmis sekundėmis atrodė, kad „Rockets“ vis dėlto iškovos pergalę. Vis tik tada svečiai stebuklingai išsigelbėjo.

„Rockets“ likus pustrečios sekundės pirmavo tašku ir dar turėjo kamuolį savo rankose, tačiau suklydo. O kitoje atakoje „Rockets“ dar sugebėjo prasižengt prieš tritaškį metantį D. Foxą.

Jis realizavo visas tris baudas ir išplėšė fantastišką Sakramento ekipos pergalę.

Nugalėtojų gretose būtent D. Foxas ir buvo rezultatyviausias. Jis suriinko 31 tašką, atkovojo 5 kamuoliusiir 11 atliko rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Jalenas Greenas pelnė 41 tašką, Alperenas Šengunas pridėjo 18.

„Rockets“: Jalenas Greenas 41, Alperenas Šengunas 18 (11 rez. perd.), Jae'Seanas Tate'as 16, Kenyonas Martinas 15, Tari Easonas 10.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 31 (11/20 dvit., 9/10 baud., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 17, Harrisonas Barnesas 16, Keeganas Murray (6 atk. kam.) ir Terence'as Davisas po 10.