16
„Rytas“ – „Telekom Baskets“ (Lukas Balandis/ BNS nuotr.)

Trečiadienio vakarą „Jeep“ arenoje susirinkusiems sirgaliams teko nusivilti. Vilniaus „Rytas“ (1-2) po itin sunkios rungtynių pradžios 79:86 (16:28, 23:26, 20:12, 20:20) FIBA Čempionų lygoje nusileido J grupės lyderiams Bonos „Telekom Baskets“ (3-0) ekipai.

16

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių arenos svečiai dominavo lyg namuose. Jau likus trims pirmojo kėlinio minutėms po taiklaus Tysono Wardo dvitaškio Bonos krepšininkai buvo priekyje dviženkle persvara (9:21).

Antrajame ketvirtyje situacija toli gražu nesitaisė. Nerealų puolimą demonstravę „Telekom Basket“ krepšininkai vieną po kito dalino taiklius metimus ir buvo atitolusi net per 20 taškų. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo su 15 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje atrodė, kad „Rytas“ sugrįžo su naujomis jėgomis ir kėlinį laimėjo 20:12, o ketvirtajame kėlinyje užvirė įnirtinga kova. Net keletą kartų „Rytas“ buvo priekyje, tačiau Bonos krepšininkams pavykdavo pasivyti.

Paskutinėmis sekundėmis taiklų metimą iš toli prametė M. Fosteris, o L. Kratzeris atsakė taikliu dvitaškiu ir pranašumą iki keturių taškų Bonos ekipai padidino likus vos 13 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

Po G. Žibėno prašytos minutės pertraukėlės galutinai „Rytą“ pribaigė taiklus K. Tadda metimas iš toli ir galutinis rezultatas švieslentėje rodė 79:86.

Po mačo Bonos „Telekom Basket“ ekipa išlieka J grupės lydere, o „Rytas“ kol kas stovi antroje vietoje.

„Rytas“: Margiris Normantas 17 (2/3 dvit., 4/6 trit., 5 rez. peerd.), Martynas Echodas 15 (8 atk. kam.), Marcusas Fosteris 14, Gytis Radzevičius 13, Elvaras Fridrikssonas 12, Evaldas Kairys 5, Gytis Masiulis 3.

„Telekom Baskets“: Tysonas Wardas 17 (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Karstenas Tadda 14, T.J. Shortsas 13 (5/16 dvit., 12 rez. perd.), Finnas Delany (11 atk. kam.), Leonas Kratzeris (7 atk. kam.) ir Collinas Malcolmas po 9.