„Rytas“ po ilgosios pertraukos nušlavė Prienų ekipą

Geriausi mačo momentai, komentarai

Vilniaus „Rytas“ (3/0) tęsia sklandų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulo gynimą.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje užtikrintai 89:66 (25:21, 17:14, 22:7, 225:24) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0/3) ekipą.

Rungtynės startavo rezultatyviai, sužaidus vos dvi minutes Gyčio Masiulio dvitaškis išvedė vilniečius į priekį 7:6. Tito Sargiūno ir Karolio Giedraičio metimams rezultatą persvėrus, dviem tritaškiais iššovė Margiris Normantas – 18:13. Kėlinį uždarė M.Normanto ir Brandono Browno tritaškiai – 25:21.

„Rytui“ pabėgus dviženkliu skirtumu, iš toli pataikė Isaiah Osborne’as – 25:32. Gytį Masiulį grubiai nustūmęs Jarvisas Williamsas buvo nubaustas nesportine pražanga, o svečiai į ilgąją pertrauką išsinešė septynių taškų pranašumą – 42:35.

Trečiajame kėlinyje pirmųjų taškų reikėjo laukti pustrečios minutės, kai iš toli pataikė Gytis Radzevičius. „Labas GAS“ puolimas užšalo net šešioms minutėms, o Rokui Gadiliauskui ledus pralaužus dėjimu, tarp komandų jau buvo didelė praraja – 37:58.

Ketvirtasis kėlinys virto formalumu – pasižymėti pavyko ir Adui Šimoniui, Martynas Echodas pasismagino galingu dėjimu. Šeimininkai į rungtynes jau nesugrįžo.

„Rytas“ išlieka tarp penkių nepralaimėjusių lygos komandų, „Labas GAS“ lieka be pergalių, tačiau dėmesį reiktų atkreipti į nepalankų tvarkaraštį – prieniškiai jau sužaidė su trimis iš keturių geriausių praėjusio reguliariojo sezono komandų.