Adomaitis sezoną Japonijoje atidarė pergale

Per sezoną sužais net 60 rungtynių

Japonijoje startavo nacionalinės pirmenybės, kuriose pergale startuoti pavyko Tokijo „Alvark“ (1/0) klubui, treniruojamam Dainiaus Adomaičio.

Lietuvio komanda išvykoje 66:61 (12:19, 12:10, 21:23, 21:9) nugalėjo Čikumos „Shinshu Brave Warriors“ (0/1) ekipą.

Itin nerezultatyviame mače „Alvark“ iki ilgosios pertraukos sukrapštė vos 24 taškus, o pergalę nukalė tik sėkmingu paskutiniuoju kėliniu, kurį laimėjo 21:9.

Tarp D.Adomaičio auklėtinių rezultatyviausias buvo 19 taškų surinkęs Justinas Cobbsas (7 rez. perd.), 12 pridėjo Sebastianas Saizas (7 atk. kam.), 11 – Daiki Tanaka. Šeimininkams 22 taškus surinko Wayne’as Marshallas (9 atk. kam.), 10 – Joshas Hawkinsonas (8 atk. kam.).

Praėjusį sezoną iki ketvirtfinalio nužygiavusios „Alvark“ komandos laukia ilgas ir aktyvus sezonas.

Aukščiausioje Japonijos lygoje varžosi net 24 komandos, o vien reguliariajame sezone numatyta 60 mačų.