Ronaldo ir „Juventus“ pateko į Italijos taurės finalą

„Juventus“ ir „AC Milan“ atsakomosios Italijos taurės pusfinalio rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Nors bendras rezultatas 1:1, tačiau Turino komanda iškovojo kelialapį į finalą dėl išvykoje pelnyto įvarčio.

Douglas Costa 2-ąją minutę sulaukė puikaus perdavimo baudos aikštelėje, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Cristiano Ronaldo 16-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, portugalo smūgį sėkmingai atrėmė Gianluigi Donnarumma.

Netrukus Ante Rebičius už grubią pražangą prieš save išvydo raudonos kortelės bausmę ir „AC Milan“ liko rungtyniauti dešimtyje.

C.Ronaldo 90-ąją minutę suklaidinęs varžovą atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

„Juventus“ susitiks finale su „Napoli“ ir Milano „Inter“ poros nugalėtojais.