Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (15/8) ekipa, kuri išvykoje 70:74 (12:23, 16:24, 21:10, 21:17) nusileido Milano „AX Armani“ (10/13) krepšininkams.

6-ąją rungtynių minutę rezultatas dar buvo lygus (12:12), bet per likusį laiką „AX Armani“ pelnė 11 taškų be atsako ir atitrūko – 23:12.

Antrajame ketvirtyje „Barcos“ situacija negerėjo – šeimininkai diktavo sąlygas ir pirmąją mačo dalį baigė spurtu 9:3, kuris leido susikrauti jau 17 taškų atsargą – 45:28.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ ėmė rodyti atsigavimo ženklus: atkarpa 14:2 leido deficitą sumažinti vos iki 7 taškų – 44:51. Pasibaigus trisdešimčiai minučių katalonai turėjo 8 taškų deficitą – 49:57. „AX Armani“ ketvirtajame kėlinyje prabėgus 4 minutėms vėl grįžo į dviženklio atotrūkio zoną – 64:51.

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms Ettore Messinos auklėtiniai dar kontroliavo situaciją (69:58), bet „Barcelona“ pelnė 6 taškus be atsako ir grąžino intrigą – 64:69.

Shavonas Shieldsas sumetė baudas, svečiai kelias atakas nesugebėjo pasižymėti ir paskutinėmis sekundėmis „Barcos“ bandymai gelbėtis leido tik priartėti, bet Italijos klubas pergalę vis tiek išsaugojo.

24 minutes žaidęs R. Jokubaitis pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 23 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), Rodney McGruderis 11 (1/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Alexas Poythressas 10, Shabazzas Napieras 9 (5 rez. perd.).

„Barcelona“: Janas Vesely 28 (29 naud. bal.), Jabari Parkeris 11 (3/6 tritaškiai), Willy Hernangomezas 10, Nikola Kaliničius 9 (1/6 tritaškiai, 10 atk. kam.).