Ringe – raumenų kalnas „vlog’eris“ prieš profesionalų kovotoją 

Pirmą kartą Lietuvoje bokso ringe vlog’eris, kuriantis dainas, susikaus su profesionaliu kovotoju. Šią intriguojančią Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus ir fitneso trenerio Remigijaus Viršilos kovą bus galima išvysti sekmadienį „KOK Classic‘5“ turnyre. 

Šį būsimą mūšį lydi itin didelis ažiotažas. R. Viršila nėra profesionalus kovotojas. Jis šiuo metu yra itin raumeningas fitneso atstovas, turintis milžinišką sekėjų armiją virtualioje erdvėje. Vloger‘is R. Viršila svėrė 96 kilogramus – apie 20 kg daugiau nei jo varžovas, bet prieš kovą jam pavyko atsikratyti dalies savo svorio. 

„KOK Classic‘5“ varžybas vasario 28-ąją nuo 21.00 val. tiesiogiai rodys „TV3 Sport 2“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“. 

Viskas prasidėjo nuo to, kad abu sportininkai virtualioje erdvėje apsižodžiavo. R. Viršila socialiniame tinkle parašė, kad D. Rimkus nėra aukšto lygio kovotojas, kad jis tik sugeba daryti šou. D. Rimkus viešai yra sakęs, kad visada norėjo susigrumti su kultūristu. Tokiu „Rimkenzo“ vadina R. Viršilą. Pasak D. Rimkaus, kai kurie kultūristai yra užrietę nosį bei mano, jog yra labai stiprūs, bet kovotojo teigimu, jis žino, kad taip nėra. R. Viršila tuomet supyko, kad buvo pavadintas kultūristu. Jis teigė, kad didžioji jo gyvenimo aistra yra gimnastika. Fitnesą R.Viršila pasirinko tik todėl, kad patyrė traumą. 

D. Rimkus neseniai įsivėlė į konfliktą ir su pasaulio kikbokso čempionu Sergejumi Maslobojevu, kuris bandė menkinti „Rimkenzo“ ir R. Viršilos mūšį. D. Rimkaus ir R. Viršilos kova vyks pagal bokso taisykles. 

Sekmadienį vyksiančiame kikbokso turnyre, kuriame dalyvaus kovotojai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Ukrainos ir Latvijos, nestigs ir daugiau dėmesio vertų akistatų. Viena jų – pagrindinė vakaro kova tarp lietuvio Mindaugo Narausko ir lenko Mateuszo Rajewskio. Ji vyks pagal kikbokso taisykles (svorio kategorija iki 73 kg). 

REKLAMA

M. Narauskas profesionalų ringe iškovojo 16 pergalių, patyrė 4 pralaimėjimus, 3 kovas baigė lygiosiomis. M. Rajewskio sąskaitoje – 15 pergalių ir 9 nesėkmės. Beje, Lietuvos sportininko ūgis yra 179 cm. Jis 7 cm aukštesnis už savo oponentą. Akistatos favoritu vadinamas M. Narauskas. 

Mantas Paltaražinskas grumsis su Lenkijos atstovu Alehu Moshninu (kikboksas, svorio kategorija iki 65 kg), Vitas Karosas išbandys jėgas su kitu lenku – Lukaszu Leczyskiu (kikboksas, iki 66 kg). Ovidijus Jurginas bandys palaužti Latvijos sportininką Jurį Zundovskį (boksas, iki 85 kg). Tarpusavyje galynėsis ir lietuviai – Naglis Kanišauskas su Pauliumi Mitkumi (kikboksas, iki 93 kg).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų