„Real“ laimėjo vietiniame fronte ir išliko lenktynėse dėl titulo

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Osasuna“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Ederas Militao 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Luisas Ezequielis Avila pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

E.Militao 76-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Casemiro 80-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino „Karališkojo“ klubo pranašumą 2:0.

Isco 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Karališkasis klubas vis dar dviem taškais atsilieka nuo čempionato lyderio Madrido „Atletico“. Tiesa, pastarieji dar turės rungtynes prieš „Barceloną“.