Pergalių seriją iki penkių Eurolygoje pratęsė Madrido „Real“ (7-3) krepšininkai. Ispanijos klubas šį kartą namuose 105:97 (32:40, 22:11, 32:23, 19:23) nukovė Belgrado „Partizan“ (4-6) komandą.

Željko Obradovičiaus auklėtiniams tai buvo antroji nesėkmė paeiliui ir trečioji per pastaruosius keturis mačus turnyre.

Svečiai iš Serbijos pirmajame kėlinyje tiesiog siautėjo ir suvertė net 40 taškų. Vis dėlto, gynyboje buvo spragų ir aikštės šeimininkai pernelyg daug neatsiliko (32:40).

Po uraganinio varžovų puolimo atsitiesusi Madrido ekipa išvadas padarė antrajame ketvirtyje. Pastaroji ne tik persvėrė rezultatą, tačiau po atkarpos 16-0 susikrovė ir dviženklį pranašumą (52:42).

Nors svečiai sugebėjo sutramdyti oponentus ir kiek priartėjo trečiajame kėlinyje, tačiau jo pabaigoje aikštės šeimininkai ir vėl šovė į priekį (86:74).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje situaciją kontroliavęs Madrido klubas pergalės dar labiau padidino atstumą (95:80).

Nors svečiai dar sugebėjo kiek sumažinti deficitą, tačiau aikštės šeimininkai neleido atkurti intrigos ir išsaugojo pergalę savo rankose – 105:97.

Serbų negelbėjo ir įspūdingas tritaškių tikslumas. Tikslą pasiekė net 17 tolimų metimų iš 35 bandymų (49 proc.).

Savo ruožtu nugalėtojai taip pat pataikė kas antrą tolimą metimą (11/22 trit.).

„Real“: Sergio Llullas 20 (1/3 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud.), Walteris Tavaresas 17 (8 atk. kam.), Mario Hezonja ir Gabrielis Deckas (7/8 dvit.) po 15, Džananas Musa 14, Nigelas Williamsas-Gossas 8.

„Partizan“: Zachas LeDay 20 (2/5 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd., 28 n. b.), Dante Exumas 17, Kevinas Punteris 16, Jamesas Nunnally 15, Danilo Andjušičius 13 (3/4 trit.).