Pergalių seriją Eurolygoje tęsia trenerį pakeitusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-6) komand. aDuško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 69:68 (27:18, 9:11, 14:18, 19:21) įrodė pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (5-5) ekipą ir pasiekė jau trečią pergalę paeiliui.

Tuo tarpu Izraelio klubui tai buvo ketvirtoji nesėkmė per paskutinius penkis susitikimus turnyre.

Aikštės šeimininkai pirmoje mačo dalyje kontroliavo situaciją ir jau antrojo ketvirčio pradžioje džiaugėsi dviženkle persvara (32:22).

Vis dėlto, po didžiosios pertraukos svečiai sugrįžo į rungtynes ir persvėrė rezultatą (38:39).

Ketvirtajame kėlinyje Belgrado krepšininkai susigrąžino trapią persvarą, o vėliau surengė spurtą 6-0, kuris leido dar labiau atsiplėšti (68:60).

Intriga rungtynėse sugrįžo likus žaisti 50 sekundžių, kai po dvitaškį pelnė Lorenzo Brownas ir Romanas Sorkinas, o skirtumas sumenko iki minimalaus – 69:68.

Savo šansą išplėšti pergalę turėję svečiai pirmiausiai suklydo, o vėliau, paskutinę sekundę, tritaškį dar metė L.Brownas, tačiau metimas skriejo pro šalį.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 12 (2/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), Hassanas Martinas 11 (7/8 baud.), Benjaminas Bentilas 9, Luka Mitrovičius 8.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 23 (4/8 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 30 n. b.), Romanas Sorkinas 16 (8/9 dvit.), Joshas Nebo 10, Wade‘as Baldwinas 6 (6 kld.).