naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujųjų metų išvakarėse UFC prezidentas Dana White‘as su žmona viešėjo Meksikoje, kur apsilankė viename iš naktinių klubų.

Naujųjų metų išvakarėse UFC prezidentas Dana White‘as su žmona viešėjo Meksikoje, kur apsilankė viename iš naktinių klubų.

REKLAMA

„TMZ Sports“ paviešintame vaizdo įraše matyti, jog D.White‘as su žmona Anne White įsivėlė į konfliktą. Pastaroji kurį laiką buvo susiėmusi už galvos, o tada skėlė antausį D.White‘ui. UFC prezidentas žmonai atsakė tuo pačiu. Vėliau dar kurį laiką tęsėsi susistumdymas – grupelė naktinio klubų lankytojų bandė išskirti porą.

„Su žmona nuėjome į naktinį klubą Naujųjų išvakarėse ir ten nutiko nemalonus dalykas. Esu vienas iš tų, kurie nuolat aiškindavo, kad vyras niekada neturi teisės pakelti rankos prieš moterį, o dabar aš su „TMZ“ kalbuosi apie tai, ką padariau... Mes su žmona susituokę jau beveik 30 metų. Vienas kitą pažįstame nuo tada, kai mums buvo 12-a metų. Žinoma, esame išgyvenę daug sunkių laikotarpių, susilaukėme 3 vaikų, o tai, kas nutiko Naujųjų išvakarėse, buvo siaubinga. Man gėda.

Dabar man labiausiai rūpi vaikų gerovė. Kai vaizdo įrašas pasklido viešumoje, turėjome jį parodyti ir vaikams. Bandome jiems paaiškinti situaciją. Net neabejoju, kad daugelis žmonių turės nuomonę apie tai, kas nutiko ir apie mano elgesį. Tikėtina, kad jie mane pasmerks ir bus visiškai teisūs – negalima kelti rankos prieš moterį. Mes su žmona mylime vienas kitą ir esame kartu jau labai ilgą laiką. Seniai vienas kitą pažįstame ir labai apmaudu, kad toks incidentas nutiko“, - sakė D.White‘as.

REKLAMA

UFC prezidentas patikino, kad savo vaidmenį incidente galėjo suvaidinti ir alkoholis, tačiau jis savo elgesio vis tiek neteisino.

„Taip, alkoholio netrūko, bet tai nėra mano veiksmų pateisinimas. Anksčiau nesu pakėlęs rankos prieš žmoną. Žinau, kad dabar pasipils įvairiausi komentarai. Aš jų nusipelniau. Negaliu paaiškinti, kodėl taip pasielgiau. Mes su žmona vienas kito atsiprašėme. Taip pat atsiprašėme vaikų. Man šiuo metu svarbiausia pasirūpinti šeima ir vaikais, o tai, ką galvoja pašaliniai asmenys, man visiškai nerūpi“, - sakė D.White‘as.

REKLAMA

Su „TMZ“ pabendrauti sutiko ir UFC prezidento žmona: „Deja, mes Naujųjų išvakarėse per daug išgėrėme. Danai toks elgesys tikrai nebūdingas – anksčiau nieko panašaus nebuvo nutikę, nors mes susituokę beveik 30 metų. Dėl per didelio alkoholio kiekio situacija buvo tapusi nevaldoma iš abiejų pusių. Pasikalbėjome apie tai, kas įvyko. Atsiprašėme vienas kito. Tikiuosi, kad žmonės dabar gerbs mūsų privatumą. Tai labai svarbu dėl mūsų vaikų“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų