Prognozė: ar žalgiriečiai iš Klaipėdos grįš sausi?

Klaipėdos „Neptūno“ bėdų maratonas taip greitai gali ir nesibaigti. Ant seklumos LKL čempionate užplaukusių klaipėdiečių laukia čempionas Kaunas „Žalgiris“. Tai bus kertinė savaitgalio dvikova.

„Šiauliai“ – Kėdainių „Nevėžis“: 90%-10% (šeštadienis, 16 val., Šiauliai, tv3.lt)

Šiauliečiai ant bangos. Jau anksčiau „Šiauliai“ spinduliavo gerėjančiu žaidimu bet ne gerais rezultatais. Tačiau pergalė Klaipėdoje tapo puikiu įrodymu, kad tai ne ta pati komanda, kuri sezono pradžioje trynėsi LKL turnyro lentelės uodegoje. Nors susitinka turnyro lentelės kaimynai ir „Nevėžis“ jau ne kartą maloniai stebino, aiškus favoritas – „Šiauliai“.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“ (šeštadienis, 17 val., Vilnius, TV6, tv3.lt)

Galbūt „Lietuvos rytas“ ir klumpa Europos fronte, tačiau LKL čempionate tik „Žalgiris“ yra pajėgesnis už sostinės komandą. Kad ir kokie sukrėtimai purtytų komandą, kitoms lygos ekipoms iki vilniečių dar toli. „Juventus“ jau gavo skaudžią „Lietuvos ryto“ pamoką Vilniuje 100:77. Traumų retinamiems uteniškiams dar ankstoka tikėtis pokyčių galutiniame rezultate.

REKLAMA

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Prienų-Birštono „Vytautas“: 25%-75% (šeštadienis, 17 val., Pasvalys, tv3.lt)

Galbūt „Vytautui“ ir nepavyko savaitgalį įkąsti „Lietuvos rytui“, bet vilniečiams vėl teko kapstytis iš nepatogios situacijos. Prienų-Birštono klubas demonstruoja solidų krepšinį. Aukštai iškelta kartelė Pasvalio komandai kol kas neįveikiama. Neturėtų padėti ir namų sienos.

Panevėžio „Lietkabelis“ – Alytaus „Dzūkija“: 85%-15% (sekmadienis, 16 val., Panevėžys, tv3.lt)

Dviejų kaimynų LKL turnyro lentelės dugne dvikova. Bet priežasčių dvejoti „Lietkabelio“ pergale beveik nėra. Dar savaitgalį jie turėjo papildyti savo sąskaitą pergale prieš Utenos „Juventus“, tačiau apmaudžiai išleido tašką iš savo rankų. Vis dėlto „Dzūkija“ yra tas varžovas, prieš kurį panevėžiečiai turi švęsti pergalę be trilerių. Dzūkai toliau ieško savojo žaidimo ir permainos sudėtyje kol kas neneša teigiamo rezultato.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Kauno „Žalgiris“: 30%-70% (sekmadienis, 17 val., Klaipėda, TV6, tv3.lt)

„Neptūno“ vargai su nesėkme „Šiauliams“ nesibaigia. Klaipėdiečių pergalių ir pralaimėjimų balansas persisvėrė į neigiamą pusę. Ne gana to, klaipėdiečiai savaitgalį susitinka su Kauno „Žalgiriu“. Praėjusį sezoną Klaipėdoje karšta būdavo visiems LKL lyderiams, tačiau dabar „Neptūnas“ kur kas labiau pažeidžiamas. Nebent Klaipėdos ekipa žais taip, kaip Europos taurėje, kur po uostamiesčio komandos laivu palenda ir tituluoti varžovai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų