Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Nottingham Forest“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Burnley“ ekipa.

Nors rungtynes geriau pradėjo namuose žaidę „Nottingham Forest“ futbolininkai, įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai perėmė iniciatyvą ir 41-ąją minutę Zeki Amdouni išvedė „Burnley“ į priekį.

61-ąją minutę puikiu smūgiu rezultatą išlygino Callumas Hudsonas-Odoi'us.

Rungtynių pabaigoje abi ekipos bandė išplėšti pergalę, o arti to buvo Burnley“ puolėjas Lyle'as Fosteris, kuris pasiuntė ir kamuolį į vartus. Tiesa, teisėjai pasinaudojo VAR pagalba ir įvartis buvo neįskaitytas.

„Burnley“ futbolininkai šiame sezone pelnė pirmą tašką, tuo tarpu „Nottingham“ savo sąskaitoje turi septynis.